בן אל תבורי הוא איש עסוק מאוד, כשהוא לא מבלה או רב עם זוגתו בר פרץ ועסוק בלהסיר ולהחזיר עוקב, וגם אפילו כשהוא לא מצטלם לקמפיינים עם סטטיק ואנה זק או מופיע על הבמות או עושה ראיונות לתוכניות אירוח מצליחות בהוליווד כמו הלייט לייט שואו עם ג'יימס קורדן אותה צילם בסופש האחרון, תבורי גם מפנה זמן לבלות זמן איכות עם בנו תו פרינס.

תבורי הוא אבא מגניב עם סטייל מיוחד, כך שבאחד הבקרים הוא נתפס על ידי צלם הפפראצי של TMI כשהוא מסיע את בנו ברכב שווה במיוחד. אחרי שהחליף חיתול, האכיל ארוחת בוקר והלביש במיטב הבגדים, ירד בן אל יד ביד עם תו אל הרכב BMW שלו ששווה כמעט מיליון שקלים, או אם תרצו שנדייק, 900 אלף שקלים חדשים וכל זה - בשביל ללכת לגן.

כמה סוואג. \בן אל תבורי, תו פרינס (צילום: פול סגל)כמה סוואג. \בן אל תבורי, תו פרינס (צילום: פול סגל)
שלוש ארבע ו....בן אל תבורי, תו פרינס (צילום: פול סגל)שלוש ארבע ו....בן אל תבורי, תו פרינס (צילום: פול סגל)
קצת קשה לא? בן אל תבורי, תו פרינס (צילום: פול סגל)קצת קשה לא? בן אל תבורי, תו פרינס (צילום: פול סגל)
יש מקום לא לעוד הרבה זמן. בן אל תבורי, תו פרינס (צילום: פול סגל)יש מקום לא לעוד הרבה זמן. בן אל תבורי, תו פרינס (צילום: פול סגל)

בניגוד לפעם הקודמת שנתקל הזמר במצלמות פפארצי בדרכו לחגיגות יום הולדת של חבר וברח מהמקום מבלי לברך, כשהוא מותיר אחריו את זוגתו ואימו לחגוג לבדן, הפעם בן אל דווקא גילה איפוק סבלנות ונחמדות יתר ושיגר חיוכים לעבר עדשת המצלמה. ככה אנחנו אוהבים אותו.

בן אל תבורי (צילום: פול סגל)בן אל תבורי (צילום: פול סגל)
סלאם עליכום. בן אל תבורי (צילום: פול סגל)סלאם עליכום. בן אל תבורי (צילום: פול סגל)