הרבה דמעות זלגו היום בנמל התעופה בן גוריון, שעיקרן היו של אילנית לוי שנפרדה משני הגברים של חייה - בעלה אלירז שדה ובנה ליאם גולן, שיחד עם הגרוש שלה אייל גולן טסו הערב (חמישי) לצילומי העונה החדשה של "גולסטאר" שיערכו העונה לראשונה במרוקו. משפחת גולן- שדה- לוי הגיעו ברכב המשפחתי יחד עם הכלב והאחות אלין כדי להיפרד לשלום לשבועות הקרובים ביחד.

ליאם גולן, אלין גולן, אילנית לוי, אלירז שדה (צילום: אלוני מור)ליאם גולן, אלין גולן, אילנית לוי, אלירז שדה (צילום: אלוני מור)

הצלם המחונן של TMI הצליח לתפוס בעדשה שלו רגעים משפחתיים מרגשים של החבורה, שצריך שייכנסו בהקדם לאלבום הפרטי שלהם! דניאל גרינברג ההריונית לעומת זאת, נפרדה מבעלה אייל גולן עוד בבית, במסיבה פרטית יחד עם בתם מיאל, ושלחה את גולן לשלום עם המון אהבה.

ליאם גולן, אלין גולן, אילנית לוי, אלירז שדה (צילום: אלוני מור)ליאם גולן, אלין גולן, אילנית לוי, אלירז שדה (צילום: אלוני מור)
אלין גולן (צילום: אלוני מור)אלין גולן (צילום: אלוני מור)
ליאם גולן, אלירז שדה, אייל גולן (צילום: אלוני מור)ליאם גולן, אלירז שדה, אייל גולן (צילום: אלוני מור)

עוד הגיעו לנתב"ג ונפרדו בחיוכים ירון ברלד, אוראל צברי, קובי סויסה ומוקי, ואתמול טס בטיסה נפרדת גובאני רוסו.  לאחר שכבשו את מגרשי הכדורגל בארגנטינה, מקסיקו, תאילנד וברזיל, HOT מסמנת יעד חדש ומפתיע לחגיגות צילומי העונה העשירית של תוכנית הדגל המצליחה שלה "גולסטאר" - מרוקו. יהיה זה שיתוף הפעולה הבידורי הראשון בין שתי המדינות מאז ההכרזה על הסכם השלום. 

אייל גולן (צילום: אלוני מור)אייל גולן (צילום: אלוני מור)