סוף סוף קצת בשורות טובות למשפחה המפורסמת! אחרי שמונה חודשים בכלא נווה תרצה, ציפי רפאלי השתחררה הבוקר (שני) מהכלא וחזרה לחיק משפחתה ולביתה. כבר אתמול הייתה צפויה רפאלי להשתחרר אבל בסוף נדחה להיות שחרורה ולפני מספר שעות האמא הלביאה סיימה את ריצוי עונשה וחוזרת לחיים שהיא רגילה. הגיעו לקבל את פניה באוויר הפתוח, הבנים ניל בן פורת מנישואיה הראשונים, דור ואון ובעלה רפי רפאלי. נרשמה היעדרותה של בתה הטופמודל בר רפאלי.

ציפי רפאלי מחבקת את בנה דור(צילום: ראובן קסטרו, וואלה!)ציפי רפאלי מחבקת את בנה דור(צילום: ראובן קסטרו, וואלה!)
האיחוד המיוחל. ציפי רפאלי (צילום: אבשלום ששוני)האיחוד המיוחל. ציפי רפאלי (צילום: אבשלום ששוני)

רפאלי נכנסה לבית הסוהר בספטמבר 2020 וריצתה שמונה חודשים בכלא מתוך 16 חודשי מאסר בפועל שנגזרו עליה בגין העלמת מס על הכנסות בשווי 34 מיליון שקלים. וועדת השחרורים החליטה לקצר את מאסרה של רפאלי לאור התנהגות טובה ומצבה הרפואי. במהלך שהותה בכלא נדבקה כזכור האמא של הדוגמנית בר רפאלי שנמצאת בקבוצת סיכון, בנגיף הקורונה ואף יצאה מהכלא לבית החולים אסף הרופא, שם הומלץ לה להישאר לאישפוז. היא סירבה ודרשה לחזור לכלא ולבסוף החלימה מהקורונה.

בתה הדוגמנית בר רפאלי צפויה גם היא לסיים בחודש הבא את תשעת חודשי עבודות השירות שנגזרו עליה אותם עשתה בבית נועם בקרית אונו, ואז תוכל המשפחה לשים את סאגת העלמת המיסים מאחוריהם ולפתוח דף חלק. 

ציפי רפאלי (צילום: אבשלום ששוני)ציפי רפאלי (צילום: אבשלום ששוני)
ציפי רפאלי (צילום: אבשלום ששוני)ציפי רפאלי (צילום: אבשלום ששוני)
דור רפאלי, ציפי רפאלי, ניל בן פורת (צילום: אבשלום ששוני)דור רפאלי, ציפי רפאלי, ניל בן פורת (צילום: אבשלום ששוני)
ציפי רפאלי (צילום: אבשלום ששוני)ציפי רפאלי (צילום: אבשלום ששוני)