בתחילת השבוע קראתם ב-TMI כי המגישה פאולה רוזנברג נאלצה לעזוב את תכניתה ששודרה בשידור חי בעקבות הבשורה על כך שסבתה הלכה לעולמה, יממה בלבד לאחר שביקרה אותה בפעם האחרונה. בן זוגה, ליאון רוזנברג, סיפר על המקרה בשידור בקול חנוק ועיניים דומעות. היום (חמישי) חגגה רוזנברג מאורע מרגש כשהגיעה לאירוע ההשקה לסרטה החדש "כמו שאת" שישודר בקשת 12.

ההקרנה שנערכה במתחם "אשטרום פורט" בהוד השרון לסרטה של פאולה רוזנברג "כמו שאת" שישודר בראשון הקרוב בקשת 12 הביא אורחים רבים שהחליטו לפרגן. לצד ליאון רוזנברג שהגיע לפרגן לאשתו, הגיעו לצפות ראשונות בסרט: ליהיא לפיד, נטלי דדון, קרין גורן, מאיה קרמר, הדר לוי, לאה שנירר, מיכל ינאי, מיכל צפיר, אירה דולפין, אשלי וקסמן בקשי, לירז אסייג ועוד.

ליאון רוזנברג, פאולה רוזנברג (צילום: אביב חופי)ליאון רוזנברג, פאולה רוזנברג (צילום: אביב חופי)

בסרט יצאה פאולה לחקור מי לימד אותנו לשנוא את הגוף שלנו או לפחות לא לאהוב אותו כמו שהוא. הסרט מדבר על המחיר האכזרי שגובה תרבות שמקדשת אידאל יופי, על הביקורת העצמית, רגשי האשמה, על היחס מהחברה הקרובה והרחוקה וזאת אחרי שתמונה שלה בהלבשה תחתונה הסעירה את הרשתות החברתיות. פאולה המרוגשת אמרה באירוע: "העובדה שבפריים טיים הולכים לדבר על דימוי גוף נשי - זה הישג".

פאולה רוזנברג (צילום: אביב חופי)פאולה רוזנברג (צילום: אביב חופי)
פאולה רוזנברג, אשלי וקסמן בקשי (צילום: אביב חופי)פאולה רוזנברג, אשלי וקסמן בקשי (צילום: אביב חופי)
ליהיא לפיד (צילום: אביב חופי)ליהיא לפיד (צילום: אביב חופי)
מיכל צפיר (צילום: אביב חופי)מיכל צפיר (צילום: אביב חופי)
לאה שנירר (צילום: אביב חופי)לאה שנירר (צילום: אביב חופי)
הדר לוי (צילום: אביב חופי)הדר לוי (צילום: אביב חופי)
קרין גורן (צילום: אביב חופי)קרין גורן (צילום: אביב חופי)
אירה דולפין (צילום: אביב חופי)אירה דולפין (צילום: אביב חופי)
מיכל ינאי (צילום: אביב חופי)מיכל ינאי (צילום: אביב חופי)