כוכב הנוער דין מירושניקוב צעד אמש (ראשון) בשביל החופה ונישא לבחירת ליבו אני חנין, באולם האירועים קאי ריזורט של מושיק רוט. מי שחיתן את הזוג הוא לא אחר מהחזאי דני רופ.

שלל ידוענים נסעו עד עמק חפר לשמוח ביום המאושר והגדול בחייהם של הזוג הטרי, ביניהם אנחל בונני, ישראל אוגלבו, מייקל לואיס, אייל גולן, מאור שוויצר, דניאל ליטמן, ישראל אטיאס ואחרים. עם כל הסלבס שהגיעו, היה אחד שהצליח לגנוב את כל הפוקוס ואור הזרקורים. כוכב הרשת דניס צ'רקוב שהתייצב לראשונה מול עדשת המצלמה אחרי הסערה הגדולה סביבו.

דין מירושניקוב, אני חנין (צילום: שי בוזגלו - your story)דין מירושניקוב, אני חנין (צילום: שי בוזגלו - your story)

צ'רקוב כזכור עמד בשבועות האחרונים בעיצומו של תחקיר שערכו בערוץ "כאן 11" נגד החברה שבבעלות צ'רקוב ומישל טרוני והשניים הואשמו כמי שמעורבים לכאורה בתרמיות והונאות פרידמה גדולות, כשהונו לכאורה משקיעים בסכומי עתק. צ'רקוב טס לתיאלנד ויש שטענו כי ברח כדי לא להתמודד עם האישומים נגדו בתחקיר שנחשף, אבל כעת מסתבר שהוא חזר כבר לישראל ואמש הוא התייצב בחתונה של מירושניקוב יחד עם זוגתו אולגה ניקולייבה, חייך לעדשת המצלמה שנכחו במקום ושידר עסקים כרגיל. 

דניס צ'רקוב, אולגה ניקולייבה (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)דניס צ'רקוב, אולגה ניקולייבה (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)
דין מירושניקוב, אני חנין (צילום: שי בוזגלו - your story)דין מירושניקוב, אני חנין (צילום: שי בוזגלו - your story)
אייל גולן (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)אייל גולן (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)
מאור שוויצר (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)מאור שוויצר (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)
אנחל בונני (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)אנחל בונני (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)
דניאל ליטמן (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)דניאל ליטמן (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)
ישראל אטיאס (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)ישראל אטיאס (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)