בסוף השבוע האחרון חגגה כוכבת הטיקטוק יסמין עומרי יום הולדת 20 במועדון השלוותה בתל אביב בהפקת שון בלאיש. בין האורחים שהגיעו לברך בלטו ליאם ואלין גולן, ילדיהם המשותפים של הזמר אייל גולן ואילנית לוי.

למרות המצב המתוח בבית אביהם, שחווה משבר ביחסים עם אשתו ההריונית דניאל גרינברג, ששוהה בימים אלה הרחק מהזמר, בבידוד יחד עם בתה מיאל בבית הוריה, ילדיו שידרו עסקים כרגיל ולא נראו מודאגים מהמצב. 

שון בלאיש, ליאם גולן, יסמין עמרי, אלין גולן (צילום: אור גפן)שון בלאיש, ליאם גולן, יסמין עמרי, אלין גולן (צילום: אור גפן)

ליאם אף בילה את כל הערב לצד בחורה אנונימית העונה לשם שיר סטפינסקי וכשנלכד בעדשות המצלמה, נראה מאושר ושמח. השניים אומנם לא זוג אבל ימים יגידו לאן יוביל הקשר. עוד בלטה מעיין חודדה יוצאת "האח הגדול" העונה השנייה במייקאובר עצום, שאם לא היו אומרים לנו, לא היינו בחיים מזהים כי מדובר באותה חודדה שנכנסה לבית "האח הגדול" אי שם בשנת 2009.

ליאם גולן (צילום: אור גפן)ליאם גולן (צילום: אור גפן)

לא רק ילדיהם של גולן ואילנית, גם בן רוזן, בנה של זהבה בן הגיע לאירוע והזמרת הדתייה נרקיס שהגיעה לראשונה בלי כיסוי ראש וחגגה עד השעות הקטנות של הלילה כחלק מפתיחת חגיגות יום ההולדת ה-40 שציינה אמש. עוד הגיעו: ישראל אזולאי וכוכבי הטיקטוק נועה בוג, אוריאן ספיבק, אורי נובק, יוחנן טווינה ואחרים.

מעיין חודדה (צילום: אור גפן)מעיין חודדה (צילום: אור גפן)
נרקיס (צילום: אור גפן)נרקיס (צילום: אור גפן)
ישראל אזולאי (צילום: אור גפן)ישראל אזולאי (צילום: אור גפן)
בן רוזן (צילום: אור גפן)בן רוזן (צילום: אור גפן)
אלין גולן (צילום: אור גפן)אלין גולן (צילום: אור גפן)
ליאם גולן (צילום: אור גפן)ליאם גולן (צילום: אור גפן)
נועה בוג (צילום: אור גפן)נועה בוג (צילום: אור גפן)