אחרי ימים של ציפייה מורטת עצבים לגלות מי הזוג מ"חתונה ממבט ראשון" שעתידים, על פי הפרומואים להיפרד, אתמול (רביעי) עם ישראל גילה כי מנור ברטוב ובן נדל החליטו לסיים את מערכת היחסים שבועיים בלבד אחרי שהחלה. חוסר התיאום בין השניים, בו הכלה הטרייה מאוהבת ואופטימית והחתן המום מהבחירה שנעשתה לו, הביא לקץ הנישואים. נדל החליט לסיים את מערכת היחסים על הספה בחדרם של דני ויעל, וקצת אחרי ירח הדבש ועוד לפני שעברו לגור ביחד - להיפרד.

סביר להניח שהצופים בבית וגם הצמד עצמו נעו בחוסר נוחות על הספה למראה הכואב של הפרידה מהצד, והבוקר בתזמון מושלם צלם הפפראצי של TMI תפס בעדשתו את נדל שמצא זמן לשתות קפה, ולהירגע מהתגובות הרבות שקיבל על השידור. בעוד שאוגוסט הגיע וההורים עסוקים בלמצוא סידור אחר לילדים, אנשי החינוך יכולים לסוף סוף לנוח וכפי שאתם רואים את נדל, גנן בגן ילדים - להגיע לקניון ולהעביר שעה של קפה, סיגריה והנאה. 

בין היחידים שאוהבים את אוגוסט. בן נדל (צילום: אלוני מור)בין היחידים שאוהבים את אוגוסט. בן נדל (צילום: אלוני מור)

למרות הביקורות הרבות של הצופים על הדרך בה בחר להיפרד מברטוב, נדל היה נראה מחוייך מתמיד וחדי העין אף ישימו לב כי כוכב הריאליטי החדש השיל ממשקלו לא מעט קילוגרמים, אחד עשר אם נהיה מדוייקים. אז האם יש בחורה חדשה בחייו שגורמת לו להרגיש טוב עם עצמו? נחכה לפעם הבאה שיילכד בעדשת המצלמה.

נשמח לדעת מי מעלה לך חיוך, כי זו בטח לא מנור. בן נדל (צילום: אלוני מור)נשמח לדעת מי מעלה לך חיוך, כי זו בטח לא מנור. בן נדל (צילום: אלוני מור)
בן נדל (צילום: אלוני מור)בן נדל (צילום: אלוני מור)