אחרי שבשנה שעברה נאלצו לוותר על הטקס בגלל נגיף הקורונה, נערך אתמול טקס פרסי אק"ום למוזיקה הישראלית באווירה מרגשת וחגיגית במיוחד. זה אחד זה עלו מקבלי הפרסים השונים, ביצעו הופעות ונתנו נאומים. בין כל הכוכבים הישראלים שזכו למעמד המכובד, נכח בקהל גם הכוכב ההוליוודי קוונטין טרנטינו שהגיע לתמוך בחמותו מירית שם אור שזכתה בפרס מפעל חיים.

קוונטין טרנטינו, דניאלה פיק (צילום: ניב אהרונסון, וואלה!)קוונטין טרנטינו, דניאלה פיק (צילום: ניב אהרונסון, וואלה!)
מירית שם אור (צילום: שלומי פינטו)מירית שם אור (צילום: שלומי פינטו)

הפזמונאית שם אור עלתה על הבמה, והביעה הערכתה ותודתה לכל מי שליווה אותה בדרך כולל האקס שלה ואב ילדיה צביקה פיק שלא נכח באירוע. מי שכן עודדו אותה מהקהל הם דניאלה פיק ובעלה טרנטינו. לבמאי המצליח יש לו"ז צפוף בימים הקרובים ואחרי שהיה נוכח בטקסים גדולים מעבר לים כגון האוסקר, הוא ימשיך לקח חלק באירועים כחול לבן וממש בקרוב יתייצב בפסטיבל הקולנוע הבינלאומי בירושלים.

 עוד נכחו וזכו, חנן בן ארי, שזכה בפרסים "מחבר השנה" ו"השיר המושמע של השנה", אמר: "יושב כאן בקהל אדם שזכה באוסקר, אבל לא הייתי מתחלף איתו לשנייה, כי אין כבוד גדול יותר מליצור בעברית". עדן חסון, שחגג אתמול את יום הולדתו ה-27 אתמול וסיפר כמה שהוא גאה שבגיל כזה יש לו כבר שני פרסי אקו"ם. יסמין מועלם, שזכתה בפרס שיר השנה על "מסיבה" ואתי אנקרי שזכתה בפרס מפעל חיים נוסף.

עדן חסון (צילום: שלומי פינטו)עדן חסון (צילום: שלומי פינטו)
חנן בן ארי (צילום: שלומי פינטו)חנן בן ארי (צילום: שלומי פינטו)
אתי אנקרי (צילום: שלומי פינטו)אתי אנקרי (צילום: שלומי פינטו)