אמש (ראשון) הושק הפרק הראשון של הדוקו ריאליטי החדש "חיים של אבא" ברשת 13, המציג אבות מפורסמים המשלבים אבהות וקריירה ומתמודדים עם סוגיות שונות בחיים. בין האבות הבולטים בתוכנית בלט היהלומן ישראל אור, שהתפרסם בזכות מערכות היחסים המתוקשרות שלו עם קסניה טרנטול וטיטי איינאו.

אור הציג בפרק הראשון את השפע הכלכלי שלו, דירת הגג היוקרתית הכוללת בריכת שחייה על הגג, רכבי יוקרה מפוארים אותם מחליף מדי יום, יהלומים מנצנצים, עוזרת אישית לילדה ואת חיבתו הגדולה למסיבות מפונפנות ונוצצות והגשמת חלומותיה של בתו. אמש מצא ישראל אור סיבה נוספת לחגיגה וערך בביתו הקרנת פרק הפתיחה עם חברים טובים מהתעשייה לצד ארוחת שף יוקרתית.

ישראל אור, רותם רבי (צילום: אור גפן)ישראל אור, רותם רבי (צילום: אור גפן)

התייצבו ראשונים בן זיני אחרי הניתוח שעבר ברגלו ועדיין מתאושש ומסתובב עם חבישה בכף רגלו, חברו הטוב אדם אליוף שיצא מבידוד וגם הוא מתאושש ממש בימים אלה ממחלת הקורונה, כוכבת "האח הגדול" אור שפיץ שהייתה אמונה על המתוקים של הערב, מלכת היופי במיל' רותם רבי, חברתו הטובה ביותר אביבית בר זוהר אחרי התקרית הקשה שחוותה עם גבר נשוי שהונה אותה שסירבה להצטלם, איציק זוהר, מאי שוורץ, שון בלאיש, דודו כהן מעפולה ואחרים. 

בן זיני, אדם אליוף (צילום: אור גפן)בן זיני, אדם אליוף (צילום: אור גפן)
איציק זוהר (צילום: אור גפן)איציק זוהר (צילום: אור גפן)
אור שפיץ (צילום: אור גפן)אור שפיץ (צילום: אור גפן)
דודו כהן (צילום: אור גפן)דודו כהן (צילום: אור גפן)