דניאלה פיק לפני האירוע (צילום מסך אינסטגרם)

בשנה וחצי האחרונות מאז נולד בנם הבכור ליאו, ומאז פרצה מגיפת הקורונה, הבמאי קוונטין טרנטינו העביר לא מעט זמן בישראל יחד עם אשתו דניאלה פיק והפך ממש לתושב מן המניין. למרות שתועד לא פעם מטייל ברחובות תל אביב, בבתי הקולנוע של ארצנו הקטנטונת ומתנהג ממש כישראלי לכל דבר, ייתכן ושכחתם את הייחוס ההוליוודי המכובד שיש לו.

טרנטינו ופיק לא מוותרים על אירועים נוצצים ושטיחים אדומים ברחבי העולם ואמש נצפו הזוג המלכותי צועדים על השטיח האדום בפסטיבל הסרטים ברומא, במהלכו אף קיבל הבמאי המצליח פרס על מפעל חיים. טרנטינו בן ה-58 הפציץ בחליפה אלגנטית בטוטאל לוק שחור ואילו פיק בת ה-37 היממה בשמלה לבנה של המעצבת הישראלית לי גרנבאו. השניים צעדו מחוייכים ומאוהבים מתמיד, כשהחזיקו ידיים וחילקו נשיקות אחד לשנייה.

דניאלה פיק, קוונטין טרנטינו (צילום:   Vittorio Zunino Celotto  Getty Images)דניאלה פיק, קוונטין טרנטינו (צילום: Vittorio Zunino Celotto Getty Images)

בימים שקדמו לאירוע הגדול, ברחבי העיר רומא נתלו שלטי חוצות של הסרט "קיל ביל" של טרנטינו לקידום פסטיבל הסרטים וכשנשאל הבמאי הנודע מה יהיה הסרט הבא שלו, והאם ייצא סרט נוסף לסדרה אמר שייתכן, וכן והוסיף כי הוא רוצה לעשות קומדיה שכולם בה מדברים בשפות שונות ביניהם גם אמר שתככב נערת סלון מקסיקנית שהיא ישראלית.

דניאלה פיק, קוונטין טרנטינו (צילום: Getty images, ALBERTO PIZZOLI )דניאלה פיק, קוונטין טרנטינו (צילום: Getty images, ALBERTO PIZZOLI )