גל זן האומיקרון של נגיף הקורונה משתלט על העולם וליהיא גרינר מתפייסת עם אורטל עמר ורוסלנה רודינה. הפיוס המפתיע שחשבנו שלעולם לא יגיע, התרחש אמש (ראשון) בחגיגות סיום העונה של "גולסטאריות 3" שנערכו בביתה של עמר. עמר החליטה להשאיר משקעים מאחור והזמינה גם את גרינר להקרנת פרק הסיום של העונה.

במקום נרשם פיוס מרגש בין עמר לגרינר וגם רודינה הצטרפה לאווירה המפויסת, והצ'ילבות בדימוס חתמו את הסכסוך המכוער בחיבוקים דביקים, אלכוהול, מוזיקה ומצב רוח מרומם. עוד נכחו באירוע סיום העונה: שמחה גואטה, מאיה בוסקילה, טיילור מלכוב, חברת הכנסת מירב בן ארי, ליטל סמדג'ה ויתר הכוכבות של העונה.

אורטל עמר, מאיה בוסקילה, רוסלנה רודינה (צילום: אביב חופי)אורטל עמר, מאיה בוסקילה, רוסלנה רודינה (צילום: אביב חופי)

כזכור, הסכסוך המתוקשר התחיל בצילומי הריאליטי "הגולסטאריות", כשגרינר אמרה שאורטל עמר ורוסלנה רודינה הן "רק פלקטים שהמליטו ילדים לבני זוג מפורסמים". הסכסוך בין הבנות נרגע, אבל ניצת מחדש חודשים אחרי סיום צילומי העונה, רגע לפני תחילת השידורים, והכל בגלל בדיחה קטנה שרצה בקבוצת הוואטספ של כוכבות העונה.

בדיקת אנטיגן לנשמה. אורטל עמר, ליהיא גרינר (צילום: אביב חופי)בדיקת אנטיגן לנשמה. אורטל עמר, ליהיא גרינר (צילום: אביב חופי)

חזית נפתחה מחדש בין רודינה לגרינר עם חילופי דברים קשים בין הצדדים. גרינר כתבה אז: "אם לא היה אייל לא היו מדברים עלייך", ורודינה השיבה בתגובה, שיש טוענים שהייתה פליטת פה שמיד אחר כך נמחקה: "אם לא אני, אייל היה מסיים את הקריירה. זה משהו שאת לא יכולה לקחת ממני, זה משהו שאני עשיתי, עוד מאה כמוך לא יעשו". אלא שכעת נראה כי הסכסוך בין הבנות ששירת את קידום העונה, הפך לנחלת העבר ואמש חגגו הבנות בערב בלתי נשכח כמו שרק בנות יודעות לחגוג יחד. 

כוכבות גולסטאריות (צילום: אביב חופי)כוכבות גולסטאריות (צילום: אביב חופי)
כוכבות גולסטאריות (צילום: אביב חופי)כוכבות גולסטאריות (צילום: אביב חופי)