אתם רגילים לראות אותה מככבת בקומדיות רומנטיות, מגלמת את תפקיד החברה המצחיקה, השטותיניקית ו"השמנה", אבל יש סיכוי שאם לא היינו מגלים לכם, אפילו לא הייתם מזהים את השחקנית רבל ווילסון, שהשילה בשנתיים האחרונות 34 קילוגרם ממשקלה. במהלך תקופת הקורונה הייתה קצת מחוץ לרדאר, ולפני ימים ספורים הנחתה ווילסון את טקס פרסי הקולנוע הבריטי והציגה לראווה את המשקל החדש שלה.

לחצו כאן וקבלו את עיתון מעריב לחודש מתנה למצטרפים חדשים>>> 

כך נראתה עד לפני שנתיים. רבל ווילסון (צילום: Frederick M. Brown.GettyImages)כך נראתה עד לפני שנתיים. רבל ווילסון (צילום: Frederick M. Brown.GettyImages)

"אני יודעת שאני נראית קצת שונה מהפעם הקודמת שבה ראיתם אותי" אמרה בתחילת הטקס והמשיכה "כולם שאלו אותי למה הורדתי במשקל. מן הסתם עשיתי זאת כדי לגרום לרוברט פטינסון להבחין בי. אני צוחקת, לא הורדתי במשקל רק עבור בחור. אלא עשיתי את זה כדי לקבל יותר תפקידים. אני מתרגשת, עכשיו אוכל לגלם את מושא האהבה הלא מצחיקה בסרט של אדם סנדלר".

עכשיו, אחרי שחשפה את גופה בשמלה איפור ועיצוב שיער, תמונות פפראצי חדשות של השחקנית במהלך הליכה בפרק בלוס אנג'לס מתפרסמות, כשהיא במכנסי אימון וטופ קצרצר. למרות שראתה כי נתפסה על ידי עדשת המצלמה, נראה שוילסון לא נתנה לשום דבר להפריע אותה, והמשיכה לצעוד, הספורט שלטענתה הביא אותה לירידה הגדולה במשקל. שאפו

רבל ווילסון בשבוע שעבר בטקס פרסי הקולנוע הבריטי (צילום: Tristan Fewings. GettyImages)רבל ווילסון בשבוע שעבר בטקס פרסי הקולנוע הבריטי (צילום: Tristan Fewings. GettyImages)