דניאל גרינברג רווקה לוהטת ולגמרי חיה את החיים! האמא לשניים החליטה לנצל כל רגע מהסטטוס החדש שלה ורגע אחרי שנסעה לנופש עם החברות הקרובות לציון יום הולדתה, יוצאת "האח הגדול" שנמצאת בימים אלה בחופשה מושלגת מעבר לים עם חברות טובות, נתפסה בעדשת המצלמה מבלה בחברת גבר אנונימי לוהט.

חודשיים אחרי שהתגרשה מאייל גולן תמונות של גרינברג והבחור המיסתורי שתועדו על ידי נופשים בריזורט והתפרסמו לראשונה "בישראל בידור" , במהלכם נראים גרינברג והבחור מקרובים במיוחד, מנהלים שיחה אישית ואף חולקים מצית לסיגריה. גרינברג כזכור הצהירה בראיון שהעניקה לחדשות 12 כי מערכת היחסים הבאה שלה תהיה עם גבר אנונימי, ונראה כי היא בהחלט הולכת בקו הזה.

מה לדעתכם היא לחשה לו באוזן? דניאל גרינברג ואלמוני (צילום: באדיבות ישראל בידור)מה לדעתכם היא לחשה לו באוזן? דניאל גרינברג ואלמוני (צילום: באדיבות ישראל בידור)

אך לפני שאתם ממהרים לשמוח על הגבר החדש בחייה, מקרוביה של הגרושה הטרייה מתעקשים כי מדובר בתיעוד סתמי שיצא מהקשרו, ולגרינברג אין שום קשר רומנטי עם הבחור איתו תועדה, והיא אפילו לא יודעת את שמו. 

חושבים שהצליחה לגרום לאייל לקנא? (צילום: באדיבות ישראל בידור)חושבים שהצליחה לגרום לאייל לקנא? (צילום: באדיבות ישראל בידור)
דניאל גרינברג ואלמוני (צילום: באדיבות ישראל בידור)דניאל גרינברג ואלמוני (צילום: באדיבות ישראל בידור)