סוף שבוע מרגש במיוחד עבר על תושבי בריטניה ועל משפחת בני המלוכה, שחגגו את חגיגות יובל הפלטניום למלכה אליזבת' שהגיעה ל-70 שנות מלכות. ארבעה ימים של אושר והתרגשות עברו על המלכה, אך נראה שאף אחד לא נהנה מהאירוע כמו שלושת ניניה, הנסיכים ג'ורג' ולואי והנסיכה שרלוט שללא ספק גנבו את ההצגה.

שלושת האחים, ילדיהם של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון, הדוכסית מקיימברידג', הופיעו במספר הופעות פומביות, כשבין היתר התייצבו פעמיים במרפסת של ארמון בקינגהאם לצד סבתא רבה שלהם המלכה. אין ספק שמי שגנב את ההצגה זה הילד הצעיר של הזוג המלכותי, לואי בן ה-4 שכמו כל ילד בגילו התמרד ועשה בושות. כששלושת הילדים נכנסו בכרכרה באירוע הפתיחה של החגיגות, הוא נראה מנופף בהתרגשות יתרה, מה שהביך את אחותו שארלוט שתפסה את מקום הבוגר האחראי והנחתה לו לצנן את ההתלהבות. התיעוד כמובן, לא ירד מהכותרת.

לאחר מכן, כשהופיע לואי, הדורש השישי לכתר לצד המלכה ב- Trooping the Color הוא נצפה שואל את סבתא רבא שלו אינספור שאלות ובעיקר מגיב למטוסים הצבאיים שעפו מעליו. הרעש החזק לא עשה לו טוב ותמונות אייקוניות שלו סובל מרעש המטוסים נפוצו ברשת, והפרצוף שלו פרייסלס.

הנסיך ווילאם, קייט מידלטון וילדיהם, המלכה אליזבת' (צילום: DANIEL LEAL/AFP via Getty Images)הנסיך ווילאם, קייט מידלטון וילדיהם, המלכה אליזבת' (צילום: DANIEL LEAL/AFP via Getty Images)
View this post on Instagram

A post shared by Net5 (@net5nl)

אתמול, השתתף לואי בתחרות יובל הפלטינום לצד אחיו ובני משפחתו, ושוב לא איכזב ונתן תגובות בלתי נשכחות שהפכו לממים וזכו לתגובות מצחיקות ברחבי העולם כולו. יש לציין לשבח את אמא שלו, דוכסית בהחלט - שהצליחה לשמור על קור רוח למרות ההתנהגות הלא כל כך מלכותית אבל כה אנושית של בנה הקטן.

View this post on Instagram

A post shared by Andru Kyle (@agjkyle82)

קייט מידלטון, הנסיך וויליאם ושלושת ילדיהם, יחד עם המלכה והמלך והנסיך צ'ארלס (צילום: WPA Pool/Getty images)קייט מידלטון, הנסיך וויליאם ושלושת ילדיהם, יחד עם המלכה והמלך והנסיך צ'ארלס (צילום: WPA Pool/Getty images)