שימו לב, ייתכן שאחד מסודות הביוטי של כמה מהכוכבות הגדולות ביותר בעולם נחשף, והוא קשור לישראלית גאה בהחלט - לא אחרת מאשר רונית רפאל. בכל זאת, שחקניות ענק כמו ג'וליאן מור, ג'ולייט בינוש או כוכבת "עקרות בית נושאות" אווה לונגוריה, לא מאפשרות לכל אשפית טיפוח לגעת בפנים המפורסמות שלהן, רגע לפני שהן צועדות על שטיח אדום נוצץ.


בעלת מותג ספא הטיפוח הישראלית, מבלה את הימים האחרונים בין אירועי פסטיבל הסרטים ה-69 בקאן, שבכל שנה נחשב לאחד האירועים הזוהרים ביותר של תעשיית הקולנוע העולמית. לכן בין בילוי בהקרנות הבכורה למסיבות שאליהן הוזמנה, הזמינה כמו מהאנשים הנוצצים ביותר בתעשיית הבידור הבינלאומית לעבור טיפול סודי, חדש ומרגש בספא הצרפתי שלה, שממוקם במלון מרטינז היוקרתי. 

ואם מזמינים אותך לכמה רגעים של פינוק לפני איפור-שיער-שמלת ערב או טוקסידו, ברור שאתה מגיע!

אוה לונגוריה מטופחת. רואים? (צילומים: Getty images)אוה לונגוריה מטופחת. רואים? (צילומים: Getty images)

הוורדג'? קאן! ג'ולייט בינושהוורדג'? קאן! ג'ולייט בינוש

גם ג'וליאן מור קורנת פלוס בפסטיבלגם ג'וליאן מור קורנת פלוס בפסטיבל

השנה, רפאל בחרה להעניק לבינוש, לונגוריה או מור, טיפול "אולטרה ליפט" שמבוסס על ויטמין סי - שאמור להעניק זוהר מידי לעור הפנים - כמו שהסטאריות צריכות לקראת אירוע  שבו יצלמו אותן מאות פעמים. 

כך שכל אחת מהשחקניות זוכות הפרסים, עברה בימים האחרונים אצל כשעה וחצי של פינוק חדשני אשפית הטיפוח, שיגיע בקרוב גם לישראל (שאם תרצו לעבור בעצמכם, תצטרכו לשלם עלות משוערת של כ-1,600 שקלים). בלינג? אין ספק.

הנה רונית רפאל, עושה חיים על השטיח האדום בפסטיבל קאן (צילום: רוני לונר)הנה רונית רפאל, עושה חיים על השטיח האדום בפסטיבל קאן (צילום: רוני לונר)

אווה הדיווה. לונגוריה נוצצתאווה הדיווה. לונגוריה נוצצת