בר רפאלי חוזרת למסלול
חשבתם שלבחון איך נראית בר רפאלי, חמישה שבועות בלבד אחרי הלידה שהפכה אותה לאמא, יהיה השיא של היום שלכם? נחשו מה, לא רק שהדוגמנית הישראלית המפורסמת ביותר בעולם צעדה היום (ראשון) על המסלול והציגה פיגורה מרגשת, אלא שמאחורי הקלעים הרשתה חבר לתעד אותה כשהיא בהלבשה תחתונה בלבד. נכון, הקולות שאתם שומעים הם הדים של קריאות התפעלות ברחבי הארץ הקודש.
כפי שקראתם בשבוע שעבר ב-TMI, קצת יותר מחודש אחרי הולדת בתה המשותפת עם עדי עזרא, העונה לשם פרינסס ליב עזרא, רפאלי חזרה לביזנס וענטזה על המסלול בתצוגת אופנה אינטימית לעונת החורף של רשת "פקטורי 54", שנערכה ברמת אביב. עזבו אתכם ממותגי אופנת העל שעל מדפי החנות, מתברר שהחגיגה האמיתית היתה בכלל לפני השואו הפומבי הראשון שלה מאז שהיא אמא, כשרפאלי אפשרה לאושיית עיצוב השיער והאיפור שהוא חברה הטוב מיקי בוגנים לתעד אותה בהלבשה תחתונה. התוצאה? יא באבי, יא מאמא, יא רפאלי.
 

A photo posted by Miki Buganim (@mikibuganim) on


נרגעתם? כי מלבד רפאלי שלבש מעיל שהחולף בשמלת ערב דרמטית ונראתה מאוד מרוצה לפתוח ולסגור את תצוגת האופנה שנערכה בצהריים כאמא, על המסלול צעדו גם ארבל קינן, שביט ויזל ושלל דוגמנים ודוגמניות צעירים. בין המושבים, בחנו את הבגדים הממותגים (טוב, את הטופמודל-מאמא) פאשניסטות כמו גלית גוטמן, עברי לידר, יעל גולדמן עם חברתה יערה בנבנישתי, השחקנית עמית פרקש, המעצבת דורית בר אור ועוד יפים ואמיצים אחרים. 
 
היוש, היא חזרה. בר רפאלי בתצוגה של "פקטורי 54" (צילום: שוקה כהן)היוש, היא חזרה. בר רפאלי בתצוגה של "פקטורי 54" (צילום: שוקה כהן)

מראה מראה שעל הקיר... רפאלי עם גלית גוטמןמראה מראה שעל הקיר... רפאלי עם גלית גוטמן

יש לה את האקס פקטור? עברי לידר עם רפאלייש לה את האקס פקטור? עברי לידר עם רפאלי

גם הן הגיעו. יעל גולדמן עם יערה בנבנישתיגם הן הגיעו. יעל גולדמן עם יערה בנבנישתי

אנה וינטור התקשרה. עמית פרקשאנה וינטור התקשרה. עמית פרקש

חן יאני לא נראית מרוצה...חן יאני לא נראית מרוצה...

מעוצבת. דורית בר אורמעוצבת. דורית בר אור

יאללה, צלמו, יש לנו מושבים לתפוסיאללה, צלמו, יש לנו מושבים לתפוס

טוב, מיצינו את הקאמבק? בר רפאליטוב, מיצינו את הקאמבק? בר רפאלי