זוכרים מתי הייתה הפעם האחרונה בה ראיתם את ביונסה צועדת על השטיח האדום באיזשהו אירוע מתוקשר? ובכן, בהחלט עבר זמן רב, כי הפעם האחרונה שראינו את הכוכבת הענקית צועדת בגאווה מול עדשות המצלמות היה לפני כשנה וחצי, בטקס הגראמי ה-60, שם התייצבה עם בעלה ג'יי זי ובתה בלו אייבי, כך שזה לא מפליא שאירוע הפרמיירה של "מלך האריות" גרם לנו להתרגשות רבה.

הזמרת עם הקול הגדול, שמדובבת את הדמות של נלה בחידוש הלייב אקשן של הסרט האהוב בכיכובו של סימבה, הגיעה לאירוע ההשקה של הסרט בהוליווד כשהיא אוחזת יד ביד עם בתה בלו אייבי בת ה-7. הבת הבכורה של הפאוור קאפל נראתה כמו גרסה מוקטנת של אמה המפורסמת והשתיים הגיעו באווטפיטים יוקרתיים של המעצב אלכסנדר מקווין שכללו בלייזרים מקושטים וחצאיות טול שחורות תואמות ונוצצות.


דאבל טראבל. ביונסה ובלו אייבי (צילום: Kevin Winter, gettyimages(דאבל טראבל. ביונסה ובלו אייבי (צילום: Kevin Winter, gettyimages(

נראה שהאירוע לחלוטין עמד בסימן "גירל פאוור" כי לביונסה ובתה הצטרפו גם הקולגות ל"דסנטיז צ'יילד" והחברות הטובות של קווין בי, מישל וויליאמס וקלי רולאנד שהפציצו בלוק אפריקאיים חייתים.


הורסות. (צילום: Kevin Winter, getty images)הורסות. (צילום: Kevin Winter, getty images)

 

שורדות. קלי רולנד, ביונסה ומישל ויליאמס ( Alberto E. Rodriguez / getty images)שורדות. קלי רולנד, ביונסה ומישל ויליאמס ( Alberto E. Rodriguez / getty images)