הוא היה ונשאר אחד השחקנים הלוהטים בהוליווד, בראד פיט בן ה-57 הופיע אמש (ראשון) באירוע טקס פרסי האוסקר 2021 והצליח לגנוב את ההצגה לכל היפות בשמלות הערב. פיט שנמצא בעיצומו של הליך גירושים ארוך ותקשורתי לשחקנית המצליחה אנג'לינה ג'ולי, לא נתן לסגה להרוס לו את הערב הנוצץ והגיע בחליפת טוקסידו יוקרתית וקוקו של כאילו אספתי ברגע אבל מתוכנן בקפידה. 

עם כל הכבוד לכל זוכי פרסי האוסקר, שכבודם במקומם מונח, מי שהצליחה לתפוס את הזרקור היא השחקנית הקוריאנית יון יו-ג'ונג בת ה-73 שזכתה בפרס שחקנית המשנה הטובה ביותר על השתתפותה בסרט "מינארי" וקיבלה את הפרס המרגש מידיו של לא אחר מפיט. יו-ג'ונג כל כך התרגשה אבל לא מהמעמד ומהזכייה אלא דווקא מפגישתה עם פיט החתיך. 

בראד פיט, יו-ג'ונג יון (צילום: Getty Images / Handout)בראד פיט, יו-ג'ונג יון (צילום: Getty Images / Handout)
בראד פיט (צילום: Getty Images / Handout)בראד פיט (צילום: Getty Images / Handout)

"מר פיט, סוף סוף יצא לי לפגוש אותך. אבל איפה הוא היה במהלך הצילומים?. מרגישה כבוד כל כך גדול לפגוש אותך", אמרה השחקנית. הקהל לא הפסיק לצחוק ופיט שעמד בצד הבמה חייך אליה. לאחר הנאום המרגש של השחקנית, תפסה את מרפקו של פיט והשניים חלקו רגע מתוק מאחורי הקלעים.

עוד בלטו באירוע השחקנית האלי ברי במראה מפתיע עם תספורת קצרצרה ושמלה של דולצ'ה וגבאנה, צעדה על השטיח האדום יחד עם בן הזוג, המוסיקאי ואן האנט. גם שחקנית הסדרה "אופוריה" שנקנתה מישראל, זאנדיה הפציצה בשמלת ולנטינו צהובה והשלימה את המראה עם תכשיטים בשווי שישה מיליון דולרים. בקטנה כזה.

האלי ברי (צילום: pool gettyimages)האלי ברי (צילום: pool gettyimages)
 זנדאיה (צילום: pool gettyimages) זנדאיה (צילום: pool gettyimages)

שחקנית הקולנוע לורה דרן החליטה להיות בולטת בדרכה המקורית והגיעה בשמלה הכוללת נוצות יען בחלקה התחתון. כוכבת "שקרים קטנים גדולים" ריס וית'רספון הגיעה בשמלה אדומה א-סימטרית של דיור. גבריאלה וילסון שידועה בשם הבמה שלה H.E.R הגיעה באוברול סגול ומשקפי שמש תואמים. מי שעשתה היסטוריה באוסקר השנה, הקולנוענית בת ה-39, קלואי ג'או, שלמי שפספס, היא האישה האסיאתית-אמריקאית הראשונה שזכתה בפרס האוסקר לבמאי הטוב ביותר ולקחה הביתה פסלון זהב על סרטה "נומדלנד", לא הפתיעה במראה זוהר במיוחד, אבל ב-TMI בטוחים שהיא תלמד להבא. ברכות לכל הזוכים!

ריס וית'רספון (צילום: Getty Images / Handout)ריס וית'רספון (צילום: Getty Images / Handout)
לורה דרן (צילום: pool gettyimages)לורה דרן (צילום: pool gettyimages)
מרגו רובי (צילום: pool gettyimages)מרגו רובי (צילום: pool gettyimages)
קלואי ג'או (צילום: pool gettyimages)קלואי ג'או (צילום: pool gettyimages)
גבריאלה וילסון (צילום: Getty Images / Handout)גבריאלה וילסון (צילום: Getty Images / Handout)
אמנדה סייפריד (צילום: Getty Images / Handout)אמנדה סייפריד (צילום: Getty Images / Handout)
הריסון פורד (צילום: Getty Images / Handout)הריסון פורד (צילום: Getty Images / Handout)
דנה מאריי ופיט דוקטר זכו בפרס האנימציה לסרט נשמה (צילום: Getty Images / Handout)דנה מאריי ופיט דוקטר זכו בפרס האנימציה לסרט נשמה (צילום: Getty Images / Handout)
איילה פישר (צילום: Getty Images / Handout)איילה פישר (צילום: Getty Images / Handout)
בריאן קראנסטון (צילום: Rachel Murray gettyimages)בריאן קראנסטון (צילום: Rachel Murray gettyimages)
סשה ברון כהן ואיילה פישר (צילום: Getty Images / Handout)סשה ברון כהן ואיילה פישר (צילום: Getty Images / Handout)