הקיץ באופן רשמי הגיע ועכשיו כשהקורונה מאחורינו - עונת האירועים החלה. אחרי דחיות ועיכובים בגלל מגיפות וטילים סוף סוף יצא לפועל אירוע ההודיה של שר פיטנס ועידן מטי לבנם ליאו אריה. בשישי האחרון הגיעו מאות משתתפים לחגוג את החיים בטראסק בנמל תל אביב באירוע בהפקת אירית רחמים, בינהם לא מעט מחבריהם המפורסמים. מלבד החיוכים מצאנו עוד מכנה משותף למרבית הנוכחות - מה שמסתמן כמו הטרנד החדש של העונה, להשאיר את החולצות בבית ולהגיע עם חזיה.

אז אחרי חזרתם של המכנסיים המתרחבים והפאוץ', גם חולצות הבטן והגוזיות חוזרות לאופנה ונראה שכל הכוכבות מאמצות את ההופעה. עדן פינס חשפה קוביות בבטן והתייצבה בסט לבן יחד עם בן זוגה אילן מסיקה. גל גברעם בחרה לחלוטין בחזייה לבנה, חלק עליון שאפילו לא נראה כמו סוג של חולצה, בשילוב של ג'ינס ורוד.

תום חיימוב, גל גברעם (צילום: אור גפן)תום חיימוב, גל גברעם (צילום: אור גפן)
עדן פינס, אילן מסיקה (צילום: אור גפן)עדן פינס, אילן מסיקה (צילום: אור גפן)

גם עינב בובליל לא חלפה על הטרנד ומצאה הזדמנות לחשוף את הבטן המושלמת שלה, כמו גם מירן בוזגלו שאימצה את הלוק בשחור. עוד נפלו לאווטפיט נטע ברזני, אן זיווי, ליאל אלי, טיילור מלכוב, גם כוכבת "האח הגדול" לינור סביניק שהגדילה לעשות ולבשה על עצמה ג'קט. גם בעלת השמחה שר פיטנס בחרה לאמץ את הטרנד באחת משלושת התלבושות אותם החליפה.

עינב בובליל (צילום: אור גפן)עינב בובליל (צילום: אור גפן)
נטע ברזני (צילום: אור גפן)נטע ברזני (צילום: אור גפן)
מירן ומאור בוזגלו (צילום: אור גפן)מירן ומאור בוזגלו (צילום: אור גפן)
אן זיוי (צילום: אור גפן)אן זיוי (צילום: אור גפן)