חברת התוכן HOT כינסה השבוע את מיטב הטאלנטים שלה למסיבת עיתונאים, בה הוצג התוכן של החברה לשנת 2022. המנצחת הרשמית של האירוע, שהגיע בלוק שהקדים את זמנו בחודש, היא לא אחרת ממאיה ורטהיימר. בשמלה שמסמלת לנו את בוא האביב, עם מגף עקב מאריך, בצבע הנכון, ובשיער אסוף שלא מפריע במפתח החזה – אפשר לסכם שבלוק הזה בדיוק בא לי לקרוא את הגדת הפסח שלי.

מאיה ורטהיימר (צילום: שוקה כהן)מאיה ורטהיימר (צילום: שוקה כהן)

אליאנה תדהר כבשה גם היא בלוק שכלל טופ קטן עם מחשוף שמחמיא בדיוק למבנה הגוף, עם הקארה מעורר הקנאה וג'ינס קרעים מתרחב, נרשם כאן עוד לוק קז'ואל לא מתאמץ.

אליאנה תדהר (צילום: רפי דלויה HOT)אליאנה תדהר (צילום: רפי דלויה HOT)

מי שכמובן בלטו באירוע היו בני משפחת גולן-לוי-שדה, שהגיעו לקדם את סדרת הריאליטי החדשה בכיכובם. אילנית לוי , הבת אלין וגם האקסית של אב המשפחה, אייל גולן, רוסלנה רודינה שנכחה במקום בעקבות השתתפותה ב"גולסטאר" אולי תיאמו לוקים, כי השלוש נראו באותו וויב של בגדים.  טי שרט בייסיק, ג'קט מחוייט בצבע סולידי וג'ינס MOM, במנעד הצבעים שבין חום לשחור ללבן.

יאן גולן, אלירז שדה, אילנית לוי-שדה ואלין גולן (צילום: רפי דלויה HOT)יאן גולן, אלירז שדה, אילנית לוי-שדה ואלין גולן (צילום: רפי דלויה HOT)

נזרוק ניחוש לאוויר שמדובר בצירוף מקרים תמים, או שאולי השלוש בחרו באופן מופגן לשמור על סולידיות, כי את תשומת הלב הן יגנבו בין כה וכה. רק הערה לרוסלנה: הכל טוב, פשוט ויפה, רק דחוף לטפל בברוגז בין המכנס לנעל. לשיפור: או עד הקרסול או לכיוון הברך, אין אמצע.

רוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה HOT)רוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה HOT)


בטופ לבן, ג'ינס זרוק ועקב שפיץ זמש הורס – ניב סולטן הדגימה לנו כהרגלה מהו כוחו של הלוק הטבעי, ואולי מהו כוחו של הטבע בכלל, כשאת ניב סולטן. בנוסף לבחירה המוצלחת של הלוק, כוכבת "טהרן" נתנה לשיערה לבוא לידי ביטוי והאיפור טבעי כלא היה. כל שנותר לנו הוא לחכות בקוצר רוח ללוק החתונה.

ניב סולטן (צילום: רפי דלויה HOT)ניב סולטן (צילום: רפי דלויה HOT)


קשה לשפוט לחומרה לוקים של רותם סלע, אם נודה באמת. אבל הפעם, פיהקנו. חצאית ספק בד דמוי זמש ספק בד ג'ינס, היא כבר התחלה לא וואו. בתוספת של סריג חביב (ולא יותר) ומגף שאפילו לא טרח להגיע עד הברך – אפשר להכריז: התאכזבנו.
רותם סלע (צילום: רפי דלויה HOT)רותם סלע (צילום: רפי דלויה HOT)

ומה לגבי נועה קירל שהגיעה לפרמיירת "הורה - הסרט" שנערכה השבוע בתמיכת פקטורי 54? אפשר לזהות אצלה שני מצבים עיקריים: האחד – הסטייליסט\ית הלכו על כל הקופה, בצבע, בפאה (בעת הצורך), בנעל המוגזמת ובאיפור המצועצע. במצב האחר, בו מישהו נרדם בשמירה, אז היא פשוט הלכה לגנוב קפוצ'ונים מהחבר. זה לא חביב, אלא קצת מאוס. 

נועה קירל (צילום: לנס הפקות)נועה קירל (צילום: לנס הפקות)

מתוך: אירוע ההשקה של הוט: רפי דלויה HOT, שוקה כהן. הפרמיירה העולמית של "הורה - הסרט" מאת אוהד נהרין בביצוע להקת מחול בת-שבע ובתמיכת פקטורי 54: לנס הפקות.