עזבו אותכם מרשימת הזוכים, המפסידים ואפילו תקרית הקטטה שהתפתחה בין וויל סמית' למנחה הטקס כריס רוק, כי תודו שמה שהכי מעניין באמת בערב הטקסים הנחשק של השנה זה תהלוכות השמלות המתקיימת על השטיח האדום. האוסקר, טקס פרסי האקדמיה ה-94 התקיים השנה במלוא הדרתו והכוכבים הגדולים צעדו חגייגים ומוגזמים מתמיד.

הצבעים השולטים השנה היו הפסטלים, הוורודים והפרחים ונראה שאחרי שנתיים של מגיפה עולמית כולם חזרו לפרוח. בעוד שהיו כאלה שקצת הגזימו עם כמויות הבד ששמו על גופן השנה, כמו ג'יידה סמית' וביילי אייליש, היו כאלה שהראו את החלקים הנכון עם כמות נכונה של טקסטיל. ברשימת המתלבשות הטובות, אפשר למצוא את הזמרת והשחקנית זנדאייה, בלוק מעניין ויוצא דופן של וולנטינו - חצאית מנצנצת וחולצת קרופ לבנה החושפת את הצלעות שלה. ג׳סיקה צ'סטיין בגוצ'י, לופיטה ניונגו בפראדה, ג'ניפר גארנר בברנדון מקסוול, ניקול קידמן בארמאני אריאנה דבוז בוולנטינו.

זנדאיה (צילום: gettyimages)זנדאיה (צילום: gettyimages)
ג׳סיקה צ'סטיין  (צילום: gettyimages)ג׳סיקה צ'סטיין (צילום: gettyimages)
לופיטה ניונגו (צילום: gettyimages)לופיטה ניונגו (צילום: gettyimages)
אריאנה דבוז (צילום: gettyimages)אריאנה דבוז (צילום: gettyimages)
ניקול קידמן (צילום: gettyimages)ניקול קידמן (צילום: gettyimages)

בין המתלבשות הפחות טובות של האירוע אפשר היה למצוא איימי שומר, שנראתה כמו עץ חג המולד במפתח עמוק ולא מאוד מחמיא, בילי אייליש שלמרות שקטפה פסלון על השיר הנושא של ג'יימס בונד לא נמצאת בצד הטוב של הרשימה. ג'יידה פינקט סמית בשמלה עם אובר בד לא מרהיב או יפה במיוחד.

איימי שומר (צילום: gettyimages)איימי שומר (צילום: gettyimages)
בילי אייליש (צילום: gettyimages)בילי אייליש (צילום: gettyimages)
ג'יידה פינקט סמית (צילום: gettyimages)ג'יידה פינקט סמית (צילום: gettyimages)