יריד האמנות 'צבע טרי', ממשיך להוות מוקד משיכה לבכירי המשק שוחרי אמנות ועיצוב. בראשון בערב קיימה חברת UBS אירוע יוקרתי למאות אורחים, וזאת במסגרת ערב הפתיחה הרשמי של היריד. את פניהם קיבלו בכירי UBS מישראל ומהעולם ובכלל זה דר' אודי דהאן מנכ"ל UBS Wealth Management Israel והנדריק (ריקי) גלדנהויד, מנהל מרכז ומזרח אירופה ב UBS Wealth Management.

צבע טרי, היריד לאמנות עכשווית, מתקיים השנה במוזיאון הטבע ע"ש שטיינהרדט באוניברסיטת ת"א ונהנה זו השנה הרביעית מתמיכת UBS העולמית, הספונסרית הראשית של יריד ארט באזל. מארי רוזל מנהלת אוסף האמנות של UBS שהגיעה במיוחד לרגל האירוע לישראל, הציגה את ספר האמנות החדש של UBS שחושף את האוסף הייחודי של החברה בעשור האחרון. יפעת גוריון מנהלת אמנותית ואוצרת ראשית של היריד ברכה את האורחים בהם: שמואל חרל"פ, שרי אריסון, גיל אגמון, ישי דוידי, רביב צולר, אילן רביב, אריק שטיינברג, יולי תמיר, אסתר לבנון, ציפי ויגאל לנדאו, יעל אנדורן, גיא ברעם, איזיה צ׳צ׳יק ענת לוין גיורא וצילה ירון, צביקה לימון ורבים אחרים.


יעל אנדורן, יפעת גוריון ואודי דאהן (צילום: רונן מכלב)יעל אנדורן, יפעת גוריון ואודי דאהן (צילום: רונן מכלב)

שמואל חרל"פשמואל חרל"פ


בשני בבוקר העניקה גם אקרו נדל"ן הצצה ראשונה ואקסקלוסיבית ל- 250 לקוחות נבחרים של החברה. זו השנה השלישית ברציפות שהחברה, בראשותם של צחי ארבוב, אילן קפון וזיו יעקבי, משתפת פעולה עם היריד. השנה, החליטה החברה להעמיק את תמיכתה בעולם האמנות הישראלי, והעניקה לכל אחד מאורחיה הזדמנות לבחור יצירת אמנות מקורית ויחידה בגודל גלויה, כחלק מפרויקט חברתי של היריד הקרוי "פרויקט הגלויה הסודית". ההכנסות ממכירת הגלויות מועברות במלואן כתרומה למרכז מאירהוף עבור מלגות לנוער מצטיין באמנות ממשפחות מעוטות יכולת. האורחים נהנו מהרצאה של סיגל מרדכי, מנכ"לית סותבי'ס ישראל, על הקשר בין השקעות לאמנות.

הגיעו: דב קוטלר; אילן גרינבוים; משה צור; פיצו קדם; אורלי שרם; שוקי שוורץו בנותיו לירון ושירלי; רן דנאי, צביקה גיור, רמי יהושע, יורם באומן; רז'ין גנזי, יוס שירן, מרים וולדמן, אורית בנבנישתי, יוסי לובטון, חגי בדש, יפית גרינברג ולימור בלדב.


שירה וישי דוידי (צילום: רונן מכלב)שירה וישי דוידי (צילום: רונן מכלב)

צחי ארבוב, זיו יעקבי אילן קפון ויוסי לובטון (צילום: רפי דלויה)צחי ארבוב, זיו יעקבי אילן קפון ויוסי לובטון (צילום: רפי דלויה)

רן דנאי ויוס שירןרן דנאי ויוס שירן

אילן גרינבוים, יורם באומן וצביקה גיוראילן גרינבוים, יורם באומן וצביקה גיור

לירון, שוקי ושירלי שוורץלירון, שוקי ושירלי שוורץ