משפחתו של המיליארדר עידן עופר התכנסה בשבת אחר הצהריים, בביתם של עידן ובתיה עופר בישוב היוקרתי ארסוף, עם חברים קרובים, כדי לחגוג את בת המצווה של דריה, בתם של עידן ורעייתו לשעבר - יפעת גוריון. כמתבקש חצר הבית העצום לבשה חג, תפאורה מרשימה נתלתה, ובמה נבנתה על מנת שתשמש למופע ריקוד ייחודי ומרשים שכלל רקדנים בבגדים מוארים. את ההצגה גנב האח הקטן של כלת השמחה, סמי עופר ג'וניור בנם של עידן ובתיה, שעלה לשיר וכיכב על רחבת הריקודים.על תקן הסלב האטרקטיבי הגיע הדוגמן ג'רמי מיקס, מי שהוכתר בעבר כ"אסיר לשעבר החתיך בעולם" הנמצא בישראל בפעם השנייה לצורך קמפיין, ונעתר לכל הבקשות להצטלם עם אורחי האירוע. בין המברכים נצפו: ז'ורז'ה מנדש, סוכן השחקנים הפורטוגלי המייצג בין היתר את כריסטיאנו רונאלדו, אהוד אולמרט, רקפת רוסק עמינח, גליה מאור, אלפרד אקירוב, אריאלה ואיתן ורטהיימר, דוד ומיכל פורר, טדי שגיא ויעל נזרי, גד סומך, לאון קופלר, אבי ויהודית טיומקין ועוד.


רקפת רוסק עמינח (צילום: אביב חופי)רקפת רוסק עמינח (צילום: אביב חופי)

ג'רמי מיקסג'רמי מיקס

איתן ואריאלה ורטהיימר (צילום:אביב חופי, ארכיון)איתן ואריאלה ורטהיימר (צילום:אביב חופי, ארכיון)


הצבעים בסלון החורף של בר גיל

"סלון החורף" שנערך בסוף השבוע בביתה של אוצרת האמנות קרן בר גיל, היה השנה צבעוני במיוחד ונפתח עם מיצב שוקולד של אמנית השוקולד ננסי פומגרין. בסלון ביקרו בין היתר: מיכל ודני ארליך, עורכת הדין דליה טל, רותם ליברזון, שי-לי ורפי ליפא, המעצב והאדריכל גל גאון, שרית שני-חי, טל ושירי ליבוביץ' - בעלי סקיי פרודקשן ועוד. בין האמנים שלקחו חלק: סיגלית לנדאו, תמר קרוון, רונן שהרבני ואוהד מטלון.


קרן בר גיל-(צילום: תמר קרווןקרן בר גיל-(צילום: תמר קרווןקרובינר הדור הבא

השחקנית אגם רודברג חגגה בחמישי האחרון את יום הולדתה במסעדת 'יאסו' בתל אביב. רודברג מנהלת זוגיות צמודה עם הסארטאפיסט הצעיר דור קרובינר בנו של איש העסקים גד קרובינר. אל המסיבה הוזמנו חברים של בני הזוג, בהם בנים ובנות של חברי האלפיון העליון. הגיעו לברך: סגן ראש העיר תל אביב יפו אסף זמיר ואשתו מאיה ורטהיימר, בנו של אילן בן דב - תום בן דב ואשתו מיטל, ילדיהם של נוחי ואורלי דנקנר - עומר ורעייתו לי ודנה ובעלה טל אנגלנדר, אלינור קופלר וארוסה רועי בר נתן, מיכל וניר ויצמן וחברים נוספים.


דור קרובינר ואגם רודברגדור קרובינר ואגם רודברג

עומר דנקנר ולי גרבנאועומר דנקנר ולי גרבנאו

מיטל ותום בן דבמיטל ותום בן דב

דנה דנקנר וטל אנגלנדרדנה דנקנר וטל אנגלנדר

גד קרובינרגד קרובינר

מאיה ורטהיימר ואסף זמירמאיה ורטהיימר ואסף זמיר


סופש מוזיקלי באילת

רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן, אירח בסוף השבוע את קוקטייל הפתיחה של "פסטיבל אילת למוסיקה קאמרית". האירוע נערך במלון דן אילת, במעמד ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי. כיבדו בנוכחותם: מיקי פדרמן, יו"ר ובעל השליטה במלונות דן ורעייתו ליאורה; חברי הנהלת רשת מלונות דן, נותנת החסות הראשית לפסטיבל, עמי פדרמן - סגן יו"ר מלונות דן, עו"ד צביקי פירון ורעייתו מאירה, ליאור מוצניק מנכ"ל המלון המארח, צמרת עיריית אילת, הנהלת פסטיבל אילת למוסיקה קאמרית בראשות לאוניד רוזנברג, ובעיקר הרבה חובבי מוסיקה קאמרית.


רונן ניסנבאום, מאיר יצחק הלוי, מיקי פדרמן וליאור מוצניק (צילום: יוד צלמים, יהודה בן יתח)רונן ניסנבאום, מאיר יצחק הלוי, מיקי פדרמן וליאור מוצניק (צילום: יוד צלמים, יהודה בן יתח)

צביקי ומאירה פירון צביקי ומאירה פירון