בחצר ביתם של בתיה ועידן עופר ביישוב ארסוף, נערך בשישי בבוקר אירוע "מגשימי המשאלות" של עמותת MAKE A WISH  המגשימה משאלות של ילדים החולים המחלות מסכנות חיים. את פני באי הבית קיבלו בתיה עופר נשיאת כבוד של העמותה, ודניס ואבי בר-אהרון, מייסדי העמותה בישראל. באמנותי: חברי להקת 'שלווה' שהופיעו עם מספר שירים לקול תשואות הקהל.

מיד לאחר מכן נערכה מכירה פומבית של יצירות אמנות מובחרות, אשר כל הכנסותיה קודש לילדי העמותה. עופר, שפעילה בעמותה מזה עשור, חברה לאיש הגלריות אלון שגב, ולסיגל מרדכי, מנכ"לית סותבי׳ס ישראל וביחד קיבצו מבחר מרשים של עבודות של אמנים מהשורה הראשונה, שנמכרו במהלך האירוע. את המכירה הפומבית ניהלו בתיה עופר, והשחקן ויוצר הסדרה 'פאודה' ליאור רז. בסיום האירוע הוכרז כי נאספו לא פחות ממיליון שקלים לטובת פעילות העמותה.


אלפרד וחוה אקירוב (צילום: סיון פרג')אלפרד וחוה אקירוב (צילום: סיון פרג')

בין האורחים והתורמים: פרנק לואי, אהרון פרנקל, ליאורה עופר, אודי וענת אנג'ל, אלפרד וחוה אקירוב, אלונה ואלי ברקת, עו"ד דודי תדמור, דוד פתאל, הרצל ומירי חבס, צביקה בארינבוים, אבי לוי, ברק ו-ורד רוזן, יהודית וקובי ריכטר, גד וניצן סומך, מוטי ורינת כוזהינוף, יוסי לנדסמן, גלית ואפי שניידמן, טלי יעקובי ורבים נוספים.


אהרון פרנקל ואודי אנג'לאהרון פרנקל ואודי אנג'ל

ענת כרם אנג'ל וליאורה עופרענת כרם אנג'ל וליאורה עופר

דודי תדמורדודי תדמור

בתיה עופר ולהקת שלוהבתיה עופר ולהקת שלוה

סיגל מרדכיסיגל מרדכי

ורד וברק רוזןורד וברק רוזן