שון קופלר מנהל בחטיבת השיווק של שטראוס בישראל, נכדו של מיכאל שטראוס, ובנם של עירית שטראוס וליאון קופלר, בעלי רשת 'סופר-פארם', כבש פסגה. בזמן שהשמש בישראל קופחת, טס קופלר לאוסטריה שם טיפס 3770 מטר אל ראש ההר הגבוהה באוסטריה.כלי הקשת לעסקים


ברביעי האחרון נערך במשכן לאמנויות הבמה בתל-אביב, קונצרט הגאלה של 'קשת-אילון' - המרכז למוזיקה וכיתות אמן לכלי קשת. בין המוזמנים שהגיעו להאזין נצפו אנשי עסקים רבים. רשמו נוכחות: גיורא ושולה אקרשטיין, עדיה סוארי, רות חשין, אתי פרופר, מיקי קני, רמי שלמור, שרה ומיכאל סלע, רותי ואברהם (לולו) אסף שחזרו מחופשה משפחתית בלונדון,רמי שלמור, ניצה בילט ועוד. אירח וקיבל את פני הבאים: מנכ"ל 'קשת אילון' - גלעד שיבא.


רות חשין ומיכאל סלע (צילום: אביב חופי)רות חשין ומיכאל סלע (צילום: אביב חופי)

גיורא ושולה אקרשטייןגיורא ושולה אקרשטיין

מיקי קנימיקי קני

אתי פרופראתי פרופר

גלעד שיבאגלעד שיבא

רמי שלמוררמי שלמור


הדבר הגדול הבא של מרגלית

אראל מרגלית, היו"ר והמייסד של קרן ההון סיכון JVP, שכיהן גם כחבר כנסת מטעם מפלגת העבודה והמחנה הציוני, זנח כנראה לחלוטין את ענייני הפוליטיקה, ובעוד פה מערכת הבחירות מעבירה הילוך, הוא נסע לניו-יורק. מרגלית קבע מזוזה בפתח הקומה הראשונה של מה שהוא מכנה 'הדבר הגדול הבא' - מתחם שממנו יוכלו יזמים ויזמיות ישראלים ובינלאומיים, לכבוש בסיוע JVP את התפוח הגדול. את הטקס ערך יחד איתו, חברו הרב ג'ייקובס.


אראל מרגלית (צילום: ישראל ביטון, כפיר סיוון)אראל מרגלית (צילום: ישראל ביטון, כפיר סיוון)


כרסטני מחדש
למי שעוד מחפש אטרקציות לימי אוגוסט נספר כי מיכאל כרסטני מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה ממליץ לחברים בפייסבוק : "אני מזמין אתכם להגיע ולהתרשם ממרכז המבקרים החדש בגן הלאומי, נמל קיסריה.במרכז תוכלו ליהנות משילוב מרהיב בין החדש לישן, אוצרות גנוזים שטרם נראו וסיפור תרבותי והיסטורי מרתק במיוחד, מוקף בנוף מרהיב עם רוח ים מרעננת , גלריות ציוריות ובתי קפה על קו החוף. מוזמנים להגיע וליהנות מחוויה מיוחדת לכל המשפחה".

סדנא חוויתית של מהיר ועצבני

לאחר הקרנת הבכורה בישראל לסרט החדש מבית היוצר של מהיר ועצבני - "הובס ושואו" - נצפה סטיבן צ'סמן (Steven Chasman ) המפיק בפועל של הסרט, במרכז המבקרים בוטיק השוקולד "דה קרינה" בעין זיוון. צ'סמן הגיע עם משפחתו לביקור בארץ, ובחר לקפוץ למפעל הבוטיק ולהתנסות בסדנת שוקולד חוויתית במרכז המבקרים. קרינה צ'פלינסקי - שוקולטיירית 'דה קרינה' - הצטלמה עם צ'סמן.


סטיבן צ'סמן וקרינה צ'פלינסקי (צילום: דה קרינה)סטיבן צ'סמן וקרינה צ'פלינסקי (צילום: דה קרינה)


סטיבן צ'סמן וקרינה צ'פלינסקי (צילום: דה קרינה)סטיבן צ'סמן וקרינה צ'פלינסקי (צילום: דה קרינה)