1. בשלישי בערב, בגינת בית משפחת קופלר בהרצליה פיתוח, נערכה חגיגה מצומצמת, אלגנטית ושמחה לרגל יום הולדתו העגול של בעלי 'סופרפארם' איש העסקים ליאון קופלר. המוזמנים עברו בכניסה לאירוע בדיקת אנטיגן מהירה, ונהנו מערב שכלל מוזיקה חיה, וקייטרינג מושקע במיוחד עליו עמל השף ארז קומרובסקי. הפיקו את הערב המושקע: האישה שאיתו רחלי מישורי, והילדים: אלינור, שון וגבריאל הקונדיטורית שהפתיעה את אביה בעוגה בת שלוש קומות, בשלושה טעמים שונים, מעוטרת בפרחים ופירות יער.   

 2. סמסו מזל טוב לאיש העסקים דיוויד פדרמן שחגג בסוף השבוע שעבר  יום הולדת 77 בחיק המשפחה. 

דיוויד פדרמן (צילום: אביב חופי)דיוויד פדרמן (צילום: אביב חופי)

3. ליאון אביגד, מייסד מלונות בראון ובעלים משותף של הקבוצה, חגג את יום הולדתו ה-50 במסיבה שנערכה על גג מלון 'בראון אקרופול' באתונה - המלון הראשון שפתחה הקבוצה מתוך כ-40 מלונות שנמצאים בבניה ובפיתוח ברחבי יוון. בנוסף לאוכל משובח, מופע זיקוקים ודי.ג'יי שהרקיד את החוגגים, הוקרן באירוע סרטון ברכות מושקע, שהפיק עבור חתן השמחה שותפו לחיים ולעסקים ניצן פרי, עם ביצוע מרגש לשיר 'צעיר לנצח', שבו לקחו חלק בני משפחה וחברים הפרושים בארבע יבשות. חגגו עם אביגד: השותף ניר ויצמן ורעייתו מיכל, אושר דרעי - מנכ"ל מלונות בראון, מיכל ינאי ובן מוסקל, מנחם פרי, לירון לב, עורכי הדין מנחם פדר ולירון יגודה ועוד. 

ליאון אביגד (צילום: ג'וני פנופולוס)ליאון אביגד (צילום: ג'וני פנופולוס)
אושר דרעי (צילום: ג'וני פנופולוס)אושר דרעי (צילום: ג'וני פנופולוס)
בן מוסקל ומיכל ינאי (צילום: ג'וני פנופולוס)בן מוסקל ומיכל ינאי (צילום: ג'וני פנופולוס)

4. רגע של שפיות וחזרה לעולם של לפני הקורונה נרשם השבוע על השטיח האדום בלונדון, בפרמיירת הסרט 'לא זמן למות' - הסרט ה-25 בסדרת סרטי ג'ימס בונד. באירוע שנערך בתיאטרון 'רויאל אלברט' נפגשו עם כוכבי הסרט ובראשם השחקן דניאל קרייג, בני משפחת המלוכה הנסיך צ'רלס ורעייתו קמילה, והנסיך ווילאם ורעייתו קייט. 

הנסיך צ'ארלס, קמילה, הנסיך וויליאם, קייט מידלטון (צילום: gettyimages, Ian Gavan)הנסיך צ'ארלס, קמילה, הנסיך וויליאם, קייט מידלטון (צילום: gettyimages, Ian Gavan)

5. נשיא ארצות הברית לשעבר ברק אובמה ורעייתו מישל, התייצבו עם אתי חפירה לטקס חגיגי באתר הבנייה של מרכז הנשיאות אובמה, בג'קסון פארק בשיקגו. אובמה עצמו סיפר לנוכחים כי הדור הבא של המנהיגים הוא מקור התקווה שלו, וכי באמצעות המרכז יש כוונה להעניק לצעירים אלה את ההכשרה, התמיכה והמשאבים הדרושים להם. 

ברק ומישל אובמה מגיעים להשבעת ביידן (צילום: REUTERS/Kevin Lamarque)ברק ומישל אובמה מגיעים להשבעת ביידן (צילום: REUTERS/Kevin Lamarque)

6. אחרי החגים כבר כאן, ומי שכבר הפשילה שרוולים היא השפית רותי ברודו שברביעי בבוקר חנכה את הסניף החדש של מעדניית 'דליקטסן', בדיוק בלוקיישן שבו פעל בשעתו ה'בראסרי', ברחוב אבן גבירול, מול ככר רבין, בעיר ללא הפסקה. 

רותי ברודו (צילום: רפי דלויה, יח''צ)רותי ברודו (צילום: רפי דלויה, יח''צ)

7. מעצבת האופנה הישראלית הבינלאומית דורית (דודו) בר אור, בילתה בכל המקומות הנכונים בשבוע האופנה במילאנו. משם המשיכה בר אור לשבוע האופנה בפריז. 

דורית בר אור (צילום: עופר חן)דורית בר אור (צילום: עופר חן)

8.  שמחת תורה שמחה במיוחד עברה על יאיר לפיד, ראש הממשלה החליפי, שר החוץ, ובקרוב גם אבי החתן, שקיבל את הבשורה על אירוסי בנו יואב, וכתב פוסט מרגש ברשתות החברתיות בתוספת תמונה של הזוג הצעיר.

יאיר לפיד (צילום: אוליבייה פיטוסי, פלאש 90)יאיר לפיד (צילום: אוליבייה פיטוסי, פלאש 90)