בסוף השבוע נערך אירוע פתיחה לתערוכת היחיד של האמן כריסטופר הרטמן, בחלל האמנות "נסימה-לנדאו" בתל אביב. בתערוכה אותה אצר הבעלים סטיב נסימה, תחת הכותרת "מה שברצוני לומר",  מציג כריסטופר הרטמן ציורי שמן גדולי ממדים ומלאי חיים, המגוללים סיפור מורכב של יחסים בין אנשים.  הרטמן עצמו היה אמור להגיע מגרמניה במיוחד לאירוע הפתיחה ולקיים מפגש עם הקהל, אך לאור מגבלות הקורונה הוא נאלץ לדחות את הגעתו לארץ. בין המוזמנים בפתיחה שכללה מופע מוזיקה חיה נראו אנשי עסקים ואמנות ביניהם: סוזן לנדאו , יהודית חביב, לינדה ויצחק סגול, יעל בראון, מעצבת האופנה דורית בר-אור, רני רהב, האמן גיא ינאי, שון קופלר ועוד. 

סטיב נסימה וסוזן לנדאו (צילום: גיא יחיאלי)סטיב נסימה וסוזן לנדאו (צילום: גיא יחיאלי)

סופ"ש מפנק בדן קיסריה 

רונן ניסנבאום מנכ"ל רשת מלונות דן, ומתן לרנר מנכ"ל מלון 'דן קיסריה ריזורט', אירחו בסוף השבוע האחרון אירוע מיוחד. אורחי המלון נהנו מארוחת ערב יוצאת דופן, פרי עשייתם המשותפת של שף המלון דניאל פוגל, והשף הצעיר והמוכשר רז רהב ממסעדת OCD המצליחה. יחד בישלו השניים ארוחה מלאת הפתעות וייצרו חוויה קולינרית יוצאת דופן.

בשישי בצהריים, בהמשך לארוחת הערב, אירח איש הקולינריה דוד קישקה את השף רהב לשיחה אישית. לאחר מכן נהנו האורחים מהופעה של הזמרים חמי רודנר ודנה ברגר שקיימו יחד מופע אקוסטי נוסטלגי על מדשאות הריזורט. בסיום ההופעה אורחי המלון והאמנים התאספו יחד לטקס הדלקת נרות חנוכה בלובי.

רונן ניסנבאום, דניאל פוגל ורז רהב (צילום: אביתר ניסן)רונן ניסנבאום, דניאל פוגל ורז רהב (צילום: אביתר ניסן)
דנה ברגר, מתן לרנר וחמי רודנר (צילום: אביתר ניסן)דנה ברגר, מתן לרנר וחמי רודנר (צילום: אביתר ניסן)

יזרעאל מדליק

נדיר יזרעאל מייסד ו- CTO של חברת הסייבר ארמיס, התארח במועדון הסייבר סקיורטי, של הפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב. יזרעאל הגיע לאירוע לפרוש את משנתו ולהדליק נר של חנוכה, לאחר שארמיס הודיעה על השלמת גיוס נוסף של 300 מיליון דולר לפי שווי של 3.4 מליארד דולר. עד כה גייסה החברה כ- 600 מיליון דולר. יזרעאל אמר  כי האקדמיה היא מקום טוב להכיר לעומק חברים, שבהמשך יש סיכוי שיהפכו לשותפים לדרך היזמית והעסקית. הוא ציין שהקורס הכי שימושי עבורו באוניברסיטה היה מבוא לניהול פיננסי, שם למד את המושגים החיוניים ליזם בניהול העסקי של החברה.

נדיר יזרעאל (צילום: יעל צור)נדיר יזרעאל (צילום: יעל צור)

תעתוע בבית האופרה

להקת המחול הקיבוצית פתחה את העונה החדשה שלה בבכורה חגיגית למופע "תעתוע", יצירתו החדשה של רמי באר, הכוריאוגרף ומנהלה האמנותי של להקת המחול הקיבוצית ב -25 השנים האחרונות. הבכורה התקיימה בבית האופרה בת"א ונפתחה בקבלת פנים שהתקיימה עבור רוכשי הכרטיסים ומוזמני הלהקה. בין הצופים שנהנו מהערב: ח"כ יעל רון בן משה – מזכ"לית 'כחול לבן' ובת קיבוץ געתון - מקום מושבה ופועלה של להקת המחול הקיבוצית; פרופ' גבריאלה שלו – יו"ר הוועד מנהל של להקת המחול הקיבוצית; אמירה תאומי מנכ"ית הלהקה: עוזי דיין ובתו שילת; חיים אורון (ג'ומס) יו"ר החברה להגנת הטבע; דניאלה שטיינמץ ונכדתה טליה; שרון חן – מנכ"לית 'מידטאון קנדה ישראל', פרופ' דניאל חיימוביץ – נשיא אוניברסיטת בן-גוריון ואשתו פרופ' שיר ילון, דיקנית הסטודנטים באוניברסיטת קרית- אונו; פרופ' בעז גולני – משנה לנשיא הטכניון ומנכ"ל הטכניון ואשתו רחל; אייל שר – מנכ"ל פסטיבל ישראל ועוד.

אמירה תאומי  ויעל רון בן משה (צילום: טל קירשנבאום)אמירה תאומי  ויעל רון בן משה (צילום: טל קירשנבאום)
דניאל חיימוביץ' ושיר ילון (צילום: טל קירשנבאום)דניאל חיימוביץ' ושיר ילון (צילום: טל קירשנבאום)
דניאלה שטיינמץ וטליה שטיינמץ  (צילום: טל קירשנבאום)דניאלה שטיינמץ וטליה שטיינמץ  (צילום: טל קירשנבאום)

ממחזרות בגדול

עם כניסתו לתוקף של חוק הפיקדון המורחב על בקבוקי שתייה גדולים, הגיעה השרה להגנת הסביבה, תמר זנדברג, לסניף רשת הקמעונאות יוחננוף, למפגש עם חברי הנהלת הרשת. את השרה קיבלה המשנה למנכ"ל, שרית יוחננוף, ויחד הפקידו השתיים בקבוקים גדולים במכונת האיסוף האוטומטית שהוצבה בסניף.

 שרית יוחננוף ותמר זנדברג  (צילום: רונן חורש) שרית יוחננוף ותמר זנדברג  (צילום: רונן חורש)