גולשת העלתה סרטון הומוריסטי ובו טוענת כי יכולה לטוס בכל העולם כי אבא שלה מנכ"ל אל על, מה שהוביל לגל של טיקטוקרים הטוענים כי אבא שלהם מנכ"ל אל על.

אל על החליטה לנצל את המומנטום ויצאה בפעילות רשת במסגרתה הגולשים התבקשו על ידי אביגל שורק, מנכ"ל אל על, לשכנע את החברה מדוע כדאי לה לאמץ אותם ולקבל כרטיסי טיסה. עשרות סרטוני גולשים עלו והביאו לכך שהפעילות כולה גרפה יותר ממיליון צפיות.

אביגל שורק   (צילום: צילום מסך טיקטוק)אביגל שורק (צילום: צילום מסך טיקטוק)

מקרינים הצלחות

אסף ויטמן מנכ"ל IPM ויו"ר הועד המנהל של ביה"ס סם שפיגל לקולנוע ולטלוויזיה בירושלים, ומנהלת בית הספר דנה בלנקשטיין-כהן ציינו סוף שנה מוצלחת במיוחד לפעילות ביה"ס, באירוע שבו הוקרנו  סרטי הגמר של בוגריו, בסינמטק בתל אביב.  מדובר בסרטים איכותיים ומגוונים שיצרו בוגרי סם שפיגל תחת מגבלות הקורונה. לדברי מנהלי המוסד, סרטי הגמר השנה הם מקור לגאוות יחידה אמיתית של צוות ביה"ס, שממשיך לחזק את מעמדו בארץ ובעולם.  מגזין ה'הוליווד ריפורטר' בחר השנה את סם שפיגל לרשימת 15 בתי הספר הטובים לקולנוע בעולם, וסרטים של סטודנטים ובוגרי ביה"ס הוקרנו בפסטיבלים מובילים בעולם, וגרפו פרסים בינלאומיים יוקרתיים. כמו כן, על רקע המגיפה העולמית, ולמרות הקושי הרב, המשיך בית הספר להפעיל את חממת הקולנוע הבינלאומית שמובילה המפיקה אורית זמיר, לטיפוח וקידום יוצרי קולנוע צעירים מהארץ ומהעולם.

 אסף ויטמן ודנה בלנקשטיין-כהן (צילום: יוסי צבקר) אסף ויטמן ודנה בלנקשטיין-כהן (צילום: יוסי צבקר)

זיידנר בזכרון

עומר זיידנר מנהל פעילות KFC בישראל; עמית בר-יהודה בעלי 'מול זכרון'; אלון וינשטוק, סמנכ״ל השיווק של   KFC בישראל; ואיתי בירן מנהל הנכסים ב'מול זכרון', השיקו בשני, בזיכרון יעקב, את הסניף התשיעי במספר של רשת המזון המהיר. הסניף החדש נועד לשרת את תושבי האזור כולל חדרה, קיסריה ובנימינה.
רשת העופות המפורסמת לא נעצרת בזיכרון והודיעה על כוונתה לפתוח שני סניפים נוספים, הפעם, באזור חיפה  – האחד בחוצות המפרץ והשני בקניון הקריון.

עומר זיידנר, עמית בר-יהודה, אלון וינשטוק ואיתי בירן (צילום: באדיבות קליגר תקשורת)עומר זיידנר, עמית בר-יהודה, אלון וינשטוק ואיתי בירן (צילום: באדיבות קליגר תקשורת)

אלון לעת חרום

חברת "פסטה ריקו", החברה הישראלית המתמחה בייצור פסטה טרייה בשיטה איטלקית מסורתית, בראשות המנכ"ל שי אלון, לוקחת חלק בפעילות למען נוער וילדים בסיכון בישראל. החברה, בשיתוף השחקן יעקב זדה-דניאל, נרתמו ותרמו סכום נכבד למען האגודה הישראלית לכפרי ילדים SOS. התרומה נועדה לסייע בהקמת מרכז חירום. 

שי אלון (צילום: אסף אמברם)שי אלון (צילום: אסף אמברם)

מסיקה מרככת בכיכר

הזמרת היוצרת והשחקנית מירי מסיקה, תמשיך שנה נוספת כפרזנטורית של מותג מרכך הכביסה Lenor . במסגרת זאת הצטלמה מסיקה בשלישי בבוקר בכיכר הבימה לקמפיין חדש של המותג ופגשה על הסט את לירון שיפטר ראד מחלקת קריאייטיב 'פרוקטר אנד גמבל'. 

הקמפיין החדש הופק על ידי חברת הפרסום C מקבוצת 'פובליסיס', המטפלת בתקציבי הפרסום של מותגי 'פרוקטר אנד גמבל' בישראל ובמספר מדינות באירופה, והוא עתיד לעלות בפריסה ארצית רחבה בערוצי הטלוויזיה המובילים וברשתות החברתיות. 

מירי מסיקה ולירון שיפטר (צילום: אבי לוי)מירי מסיקה ולירון שיפטר (צילום: אבי לוי)

כוס יין עם נגרין

מותג מיכל נגרין, ויקבי ירושלים - אגודה חקלאית שיתופית, משיקים בימים אלה סדרת יינות בוטיק. במסגרת הסדרה החדשה, תוויות היין של יקבי ירושלים יתהדרו בעיצובים אייקונים של המותג מיכל נגרין. שיתוף הפעולה בין הצדדים הוליד סדרה של ארבעה יינות, עם מארזים צבעוניים יוצאי דופן.

 נועה תשבי ומיכל נגרין (צילום: שוקה כהן) נועה תשבי ומיכל נגרין (צילום: שוקה כהן)