חברי פורום הקהילה העסקית Audi Community התכנסו בסוף השבוע האחרון במתחם הסינמה-סיטי שבגלילות לצפייה במופע הומאז' ייחודי: "לאונרד כהן - החיים, השירים". המופע  עבר בתחנות חייו המרתקים של היוצר והמוזיקאי המוערך לאונרד כהן, ושילב בין הרצאה של קובי מידן, וביצועים מוזיקליים של הזמרים כרמי שימרון ואיתי פרל, לשיריו. המופע נערך בליווי תזמורת של שמונה נגנים, בניהולו המוזיקלי וניצוחו של אלדד שרים.

המוזמנים נהנו גם מסרטונים, סיפורים וקטעי קריאה אשר הציגו את הנקודות המרכזיות בחייו של כהן: מהחיבור ליהדות ולבודהיזם, הנשים בחייו, וכמובן הקריירה המרשימה עם ההצלחות הכישלונות והפריחה המאוחרת עם השירים הנצחיים. מידן, שתרגם לעברית את שירי וספרי לאונרד כהן, סיפק מבט מעשיר ומעמיק על חייו האישיים ועולמו הרגשי.  הגיעו לצפות ולשמוע: עדיה ויצחק סוארי, גרי סוארי, דב קוטלר, אבי אורטל, רונן בראל, אלכס לנדסברג, יורם טורבוביץ', דני וג'ניס גילרמן, אסי שמלצר, חיים גבריאלי, צביקה גיור, צביקה וילגר, ירון שידלו, יורם רובין, אורנית זיגר מנהלת חטיבתAudi , ועוד רבים. 

ירון שידלו  ויורם טורבוביץ' (צילום: תמיר לוי)ירון שידלו  ויורם טורבוביץ' (צילום: תמיר לוי)
גרי סוארי, אלכס לנדסברג ועדיה סוארי (צילום: תמיר לוי)גרי סוארי, אלכס לנדסברג ועדיה סוארי (צילום: תמיר לוי)
רונן בראל (צילום: תמיר לוי)רונן בראל (צילום: תמיר לוי)

מנדלבליט וההשפעה הקנדית
לשכת המסחר ישראל-קנדה, בראשות עו"ד יהודה רוה, קיימה בשישי האחרון אירוע חגיגי בהשתתפות היועץ המשפטי לממשלה לשעבר, פרופ' אביחי מנדלבליט. בפתח דבריו פנה מנדלבליט לשגרירת קנדה בישראל, ליסה אן סטדלבאוור, שהשתתפה באירוע, ואמר כי קנדה מאוד קרובה לליבו, ובכל הנוגע לשמירה על זכויות אדם קנדה נחשבת למדינה שהשפיעה הכי הרבה על ישראל.   

מנדלבליט שיתף את הקהל באירועים משמעותיים ובדילמות בהם היה מעורב במהלך הקדנציה הסוערת שלו, ובניסיונות של חלק מהפוליטיקאים להחליש את שלטון החוק.

הגיעו להיפגש ולהאזין: שופט בית המשפט העליון בדימוס יורם דנציגר, ליאור רביב, פרופ' יצחק קרייס, פרופ' ליאו ליידרמן, שמואל וענת פרנקל, שופט בית המשפט העליון בדימוס חנן מלצר; עו"ד תמי האוזנר-רוה - יו"ר חדשות 12, הנספח הכלכלי של קנדה בישראל מייקל מנצ'יני, אתי וגד פרופר, מיכה גייגר, מרים וגיורא רום, איילת נחמיאס-ורבין ועברי ורבין, אילנית מוצ'ניק סמנכ"לית לשכת המסחר ישראל קנדה; אבי ויהודית סלע ורבים אחרים.

 אביחי מנדלבליט, ליסה אן סטדלבאוור ויהודה רוה (צילום: רפי דלויה) אביחי מנדלבליט, ליסה אן סטדלבאוור ויהודה רוה (צילום: רפי דלויה)
תמי רוה וליאור רביב (צילום: רפי דלויה)תמי רוה וליאור רביב (צילום: רפי דלויה)
יצחק קרייס וליאו ליידרמן (צילום: רפי דלויה)יצחק קרייס וליאו ליידרמן (צילום: רפי דלויה)

אלקין בגינה של רולס

אורי פז, מנכ"ל קבוצת 'מכלול מימון', ואיילת רוסק, מנכ"לית 'מכלול נדל"ן', אירחו בסוף השבוע בשיתוף עם מרכז הבנייה הישראלי בראשות ערן רולס, את בכירי ענף הנדל"ן למפגש עם שר הבינוי והשיכון, זאב אלקין והמשנה למנכ"ל משרד הבינוי והשיכון דוד עציוני. המפגש עם אלקין התקיים בחצר ביתו של ערן רולס, ביישוב רמות השבים. פז שהנחה את הערב, הודה לשר וציין כי למפגש הגיעו נציגים מכל תחום ענף הנדל"ן, על מנת לשמוע את דבריו, על רקע העיסוק ההולך וגובר במחירי הנדל"ן.

בין האורחים שנכחו באירוע: ירון בלנק מבעלי חברת מכלול, ראול סרוגו, נשיא התאחדות בוני הארץ, חיים פייגלין, מנכ"ל צמח המרמן וסגן נשיא התאחדות בוני הארץ, חיים מסילתי, יו"ר לשכת השמאים, איש העסקים רמי לוי, דניאלה פז-ארז, בעלים ומנכ"לית חברת פז כלכלה והנדסה, דפנה הרלב, מנכ"לית קבוצת אביב; שמאית המקרקעין, נחמה בוגין; סגי איתן, לשעבר מנכ"לית נכסים ובניין; ענבל דוד מנכ"לית 'דירה להשכיר', דורון ספיר, יו"ר הורוביץ נדל"ן ויו"ר מיכמן, חני הורוביץ, מנכ"לית ובעלים קבוצת הורוביץ, יוני ישראלי, מנהל חטיבת נכסים בקרסו נדל"ן ועוד.

אורי פז, זאב אלקין וערן רולס (צילום: דרור סיתהכל)אורי פז, זאב אלקין וערן רולס (צילום: דרור סיתהכל)
דפנה הרלב, סגי איתן ואיילת רוסק (צילום: דרור סיתהכל)דפנה הרלב, סגי איתן ואיילת רוסק (צילום: דרור סיתהכל)

משפחה עם זנב ברמת גן

עו"ד רועי ברזילי, סגן ראש העיר רמת גן ויו"ר  דירקטוריון הספארי, אירח בשבת את פתיחת התערוכה "משפחה עם זנב" במוזיאון האדם והחי ברמת גן. מדובר בתערוכה חדשנית,  ואינטראקטיבית העוסקת בקשר בין אנשים וחיות המחמד שלהם. בין המוזמנים שהגיעו נצפו: שלמה בר אבא, אירה דולפין, שרון אלכסנדר ועוד.

שלמה בראבא ורועי ברזילי (צילום: רפי דלויה)שלמה בראבא ורועי ברזילי (צילום: רפי דלויה)