הזמרת והכוכבת אנה זק נבחרה לפרזנטורית של חברת הסלולר Wecom. היום בבוקר (חמישי) הושק הקמפיין החדש לצד הפרסומת החדשה. הזמרת הפופולרית כבשה את הפלייליסט עם הלהיטים 'לך לישון' ו'מי זאת', שם חשפה לקהל הרחב את מספר הנייד האישי כחלק מקידום הסינגל החדש. החיבור לחברת סלולר היה מתבקש וכעת היא נבחרה להוביל את מהלך ההשקה, המיתוג של Wecom. הפרסומת החדשה שעולה לאוויר ותהיה תחת הסיסמא 'מחזירים את ה-fun לסלולר'.

הפרסומת תעלה בסמוך להשקת מהפכת הסלולר של wecom שמשיקה חבילת סלולר עם גלישה נצחית גם בארץ וגם בחו"ל מהפכת הגלישה הנצחית בארץ ובחו"ל. זק הפרזנטורית של חברת הסלולר "WECOM" הגיעה למסיבת העיתונאים שערכה החברה. באירוע נכחו יריב לרנר יו"ר דירקטוריון של wecom, עומרי בצלאל דירקטוריון wecom, אסף עופר מנכ"ל החברה ואסף אביב המשנה למנכ"ל.

אנה זק (צילום: רפי דלויה)אנה זק (צילום: רפי דלויה)

אסף עופר, מנכ"ל wecom, אמר במסיבת העיתונאים: "אני שמח להציג היום ללקוחותינו את השלב הבא במהפכת הסלולר בישראל. לראשונה בישראל, wecom מאפשרת ללקוחותיה להצטרף לחבילה המשתלמת ביותר בישראל, שמאפשרת גלישה נצחית גם בארץ וגם בחו"ל, במחיר קבוע. עבור משפחות ועסקים, מדובר בחיסכון של אלפי ₪ בשנה, בנוסף על השקט הנפשי שהגלישה לא תסתיים ושגם לפני טיסה לחו"ל, אין צורך לזכור להצטרף לחבילת גלישה לפני הנסיעה".  

יריב לרנר יו''ר דירקטוריון, אסף עופר מנכ''ל wecom, אסף אביב משנה למנכ''ל ועומרי בצלאל דירקטוריון wecom (צילום: רפי דלויה)יריב לרנר יו''ר דירקטוריון, אסף עופר מנכ''ל wecom, אסף אביב משנה למנכ''ל ועומרי בצלאל דירקטוריון wecom (צילום: רפי דלויה)

> יהורם גאון ריגש במחרוזת מלהיטיו באירוע חנוכת בית החולים לרפואה דחופה ע״ש סילבן אדמס באיכילוב במעמד נשיא המדינה יצחק הרצוג, ראש הממשלה יאיר לפיד, ראש העיר תל אביב יפו מר רון חולדאי והנהלת איכילוב בניהולו של פרופ׳ רוני גמזו. דבורה שרר, חברתו הטובה של גאון ודוברת המרכז הלאומי להשתלות ליוותה אותו באירוע בו נחנך חדר המיון הגדול בעולם. בתמונה שרר וגאון לצד פרופ׳ גמזו ואבי שושן, דובר וחבר הנהלת המרכז הרפואי.

אבי שושן, יהורם גאון, דבורה שרר, פרופסור גמזו (צילום: דוברות איכילוב)אבי שושן, יהורם גאון, דבורה שרר, פרופסור גמזו (צילום: דוברות איכילוב)