בתחילת השבוע ציינה ההסתדרות הציונית העולמית 125 שנים לקונגרס הציוני הראשון בבאזל, שאותו ייסד בנימין זאת הרצל. 

במסגרת האירועים הגיעו במיוחד לשוויץ, לציין את האירוע, בכירים מעולם העסקים, הפילנתרופיה, והיזמות ובהם הברונית אריאן דה רוטשילד, סילבן אדמס, דנה עזריאלי, סר רונלד כהן, אהרון פרנקל, מייקל אייזנברג ונוספים. 

בעיר באזל, שם הכל התחיל, התקיימו פאנלים מקצועיים ודיונים שעסקו בעתידה של מדינת ישראל ובאתגרים החדשים בפניהם היא ניצבת יחד עם האנושות כולה. בכלל האירועים לקחו חלק כ-1400 אורחים מרחבי העולם. באמנותי: היום הראשון נחתם בהופעה של המנטליסט ליאור סושרד, שהעלה על הבמה את יושב ראש ההסתדרות הציונית העולמית יעקב חגואל, את דנה עזריאלי, את סילבן אדמס, את בוגי יעלון, את נחמן שי, את מרים פרץ ועוד.

מייקל אייזנברג (צילום: עומרי סגן ויוסי זליגר)
מייקל אייזנברג (צילום: עומרי סגן ויוסי זליגר)

ליאור סושרד ויעקב חגואל  (צילום: עומרי סגן ויוסי זליגר)
ליאור סושרד ויעקב חגואל (צילום: עומרי סגן ויוסי זליגר)

האנרגיה של בכר

לקוחות 'אלקטרה מערכות אקלים ואנרגיה' נהנו, מיד לאחר שידור הגרלת הבתים בליגת האלופות, ממפגש עם ברק בכר, מאמן מכבי חיפה. בכר הגיע במיוחד לאירוע שהתקיים באצטדיון סמי עופר בחיפה, שם פגש כ-200 משתתפים, ביניהם חברי ההנהלה הבכירה של 'אלקטרה מערכות אקלים ואנרגיה', בראשות המנכ"ל משה ארדר.
באירוע התייחס בכר למשחקים הצפויים של קבוצתו מול פאריס סן ז'רמן של מסי, ניימר, ואמבפה,  ומול יובנטוס האיטלקית.

  משה ארדר וברק בכר  (צילום: אילנית כהן)
  משה ארדר וברק בכר (צילום: אילנית כהן)

החסות של ברקוביץ'

חברת אקווה סקיוריטי (Aqua Security) הישראלית, המפתחת פתרונות אבטחת מידע לסביבות הענן, מעניקה חסות לחותרת הקיאק הפאראלימפית פסקל ברקוביץ', ותלווה אותה עד המשחקים הפאראלימפיים בפריז 2024 . זו הפעם הראשונה שאקווה מעניקה חסות ספורטיבית.

ברקוביץ' איבדה את שתי רגליה בגיל 17 לאחר שהחליקה על רציף רכבת ונפלה מתחת לגלגלי רכבת נוסעת. היא החליטה לא לתת לקשיים או לפחד לעצור אותה, וכיום בגיל 55 היא הספורטאית הפאראלימפית וחותרת הקיאק האולימפית המבוגרת ביותר בעולם שמתחרה באופן אקטיבי בתחרויות וממשיכה להתאמן באותה עצימות לאורך השנים. דרור דוידוף, מנכ"ל 'אקווה סקיורטי' ציין: "אין מתאימה מפסקל להיות הספורטאית הראשונה שמקבלת מאיתנו חסות מכיוון שהיא מייצגת הלכה למעשה את הערכים שלנו כחברה. יש לנו הזכות והכבוד לקשור את שמנו בשמה כמקור השראה לעובדים שלנו, לספורטאים אחרים ובכלל".

פסקל ברקוביץ' (צילום: באדיבות יח''צ אקווה סקיוריטי)
פסקל ברקוביץ' (צילום: באדיבות יח''צ אקווה סקיוריטי)

המידע של אביטל

הקמפיין החדש של אתר madlan - לוח הדירות שמספק מידע מקיף גם על הדירה עצמה וגם על הסביבה, מנסה להציף את חשיבותו של מידע מקיף בכל עסקאות הנדל''ן. בקמפיין כולל 'טייק אוף' אקטואלי לשיר "שובי לים" בהשתתפות אילנה אביטל, אשר מחדשת את הלהיט 43 שנים לאחר הקלטת השיר המקורי. עוד משתתפים בקמפיין: זוכת "כוכב נולד" דיאנה גולבי; אושיות הטיק טוק לאה באום; השחקן יוסי ירום אשר השתתף בציפורלה; ועו"ד רז עטיה. 

אילנה אביטל (צילום: מיכה לובטון)
אילנה אביטל (צילום: מיכה לובטון)


סוגת המטיילים

הסתיימו הצילומים של מיזם חדש אשר יושק בקרוב תחת השם: "סוגת בשביל ישראל". מדובר בסדרת מתכונים חדשה של יצרנית המזון סוגת, בשיתוף השף אודי ברקן ורשת "למטייל". המתכונים פשוטים, ונועדו לבישול בתנאי שטח.  בצילומים שנערכו בשמורות טבע ברחבי הארץ השתתפו המשפיעניות נטע סלונים וגל טרוול שהגיעו לשטח וטעמו מהמתכונים החדשים.

נטע סלונים, אודי ברקן (צילום: אלון מסיקה)
נטע סלונים, אודי ברקן (צילום: אלון מסיקה)