מאור זגורי מי? נראה כאילו השחקנית חן אמסלם נושאת בגאון את התואר החדש של הרווקה הנחשקת, רק כמה שבועות אחרי שנפרדה מהבמאי שגילה אותה לעולם. להלן הממצאים החד משמעיים:

1. חיוך גדול על הפנים. את הדמעות תשמרו לזמן על הבמה.
2. חברה טובה שמלווה אותך לאירוע המוני. כי מי צריך בכלל גברים?
3. אאוטפיט לוהט שכולל ג'ינס צמוד, עקבים גבוהים וחולצת בטן מושכת מבטים, שאיתה אפשר למפרגן לעדשת המצלמה גם מחשוף מצד אחד וגם בטן ענוגה מהצד השני. וכל המרבה, הרי זה משובח.התוצאה: חן אמסלם מודל 2016, נושכת יותר, עסיסית יותר, ילדה טובה פחות. לפחות כך זה היה כשהגיע למסיבת יום הולדת של חבר קרוב, שהוא כנראה אחד הגברים החביבים עליה בביצת הבידור. אחרת למה יצאה מהבית למסיבה שכללה כמה כוכבים צעירים לוהטים (פלוס חברים של  האקס), שהגיעו לאחל מזל טוב לידידם הטוב?


הגעתי. אפשר להתחיל? חן אמסלם לוהטת!

החגיגה שלו! טום באום עם מאיה בוסקילה

מיס אמסלם, הפציעה בסוף השבוע השני של פסח במסיבת יום הולדתו של יוצא הריאליטי במיל' והשחקן/ מנחה/ קריין/ דוגמנית בהווה, טום באום. מיד אחרי ארוחת החג הכשרה, השחקנית התייצבה נטולת נפיחות כתוצאה מאכילת מצות, לחגוג עם באום 23 אביבים בבר תל אביבי. 

ישראל אטיאס מחוייך


שיר מורנו ספרנית

עומר דרור התגלח

באום זכה לאיחולים מעוד שלל כוכבנים בהם אלה שמבלים עם הרץ למיליון לשעבר על במת המחזמר "מרי לו" - מאיה בוסקילה (בגלבייה אדמונית עוד לפני חגיגות המימונה), ישראל (לארד) אטיאס, שיר מורנו והילה סעדה. איתם, בילו גם כוכבי נוער כמו נווה צור, שירן סנדל או עומר דרור, יוצאי ריאליטי כמו טהוניה רובל, רון אלוף, ברק אדרי ומושיק גלאמין, שחקנים מיוסרים דוגמת מאור שוויצר (שמטפח זקן היפסטרי!) או גאלה קוגן, וכן כמה קוגריות כמו אוולין הגואל ועינת ארליך. קונגרג'וליישנז!


חברים, מזהים את השחקן הצעיר שבתמונה?

זה מאור שוויצר!

טהוניה רובל מבריקה

ברק אדרי כנראה הגיע ממשחק כדורסל, אחרת...

שירן סנדל הכי ניינטיז!

ברצינות? הזמרת שני יצהרי מנשקת

מיאו #1. אוולין הגואל

מיאו #2. עינת ארליך

נווה צור איז אין דה האוס!

הילה סעדה צמודה פלוס

רון אלוף עדיין מוזמן לאירועים!

קטלין רייטר הלכה על לוק של מורה

דורון "המוכשר" מדלי

חם לו, למושיק גלאמין

שופי על המחשוף. טום באום