במשך למעלה מ-40 שנים שלל אנשים, מפורסמים יותר או פחות, יצאו מהביזנס של צמד ספרי הצמרת המוכרים ז'קלין ואביגדור ליכטנשטיין, כשהם מרוצים, קורנים ושמחים. עם זאת, אתמול (ראשון), מוסד הביוטי המיתולוגי של הליכטנשטיינ'ז נסגר בעצב, באירוע שאליו הגיעו חבריהם וכמה מהלקוחות המפורסמים של השניים - חודשים ספורים אחרי מותה של ז'קלין ז"ל.

אביגדור ליכטנשטיין, הזמין את מכריו ואהוביו למספרה שבצפון הישן של תל אביב, כדי להיפרד איתו באופן רשמי מהזכרונות המאושרים שנוצרו במקום. בין השאר נכחו שם ילדיהם של אביגדור וז'קלין ענת, מיכה וירון ליכטנשטיין, שהוא בעליה של סוכנות הייצוג המקומית ADD, כך שכמה מהאנשים שהוא מנהל - הגיעו למפגש אף הם.

נפרדים בעצב. אביגדור ליכטנשטיין עם בנו ירון (צילום: אביב חופי)כמה חמודה התמונה הזאת? ליכטנשטיין מלווה את ציפי שביט


את רחוב ירמיהו שבעיר, מילאו ג'ודי שלום ניר מוזס, פנינה רוזנבלום, ציפי שביט והשר לביטחון הפנים גלעד ארדן. טל מוסרי פגש את ימית סול, שחייכה לעבר יון תומרקין, מיקי בוגנים, הזמיר ניסים גרמה או עינת שרוף. אבל את מרב תשומת הלב תפס, איך לא, צמד החמד שלא מרבה להגיע יחד לאירועים - אילנית לוי ואלירז שדה.

ואז הם הגיעו. אלירז שדה עם אילנית לוי"מאמי, ומה עם הפן?"כמה אהבה (בעשירי!)
"מה קורה, מלעונים?". אילנית ואלירז עם עינת שרוף

השניים, נצמדו באושר ופטפטו עם חבריהם במקום, כשנראה שהחופשה הזוגיות שאליה יצאו בשבוע שעבר גרמה לאילנית אל אלירז להשתגע מרוב אהבה יוקדת. אפילו יוצאי ריאליטי כמו לירן שטראובר, צחי אשכנזי, דורון מירן או נופר מור לא ריגשו את הסקרנים בסביבה. פאן.


לבבית. ג'ודי שלום ניר מוזס
מכובדים. ליכטנשטיין עם השר גלעד ארדן
פלאפל מישהו? ניסים גרמה
יון תומרקין מהודר
ימית סול נבוכה?
קרועה. פנינה רוזנבלום
בלונד אמבישן. מיקי בוגנים עם אביגדור
בוגד. טל מוסרי
נופר מור קצרצרהשרופה. ג'וליה לוי בוקן
בשיר וזמר. עינת שרוף
אנדי רם חכם בשמש
משולש מסוכן. לירן שטראובר, צחי אשכנזי ודורון מירן