שלום בית, התנהגות משפחתית למופת, שלום עולמי? אם תשאלו את אילנית לוי ורוסלנה רודינה, "האקסית של" ו"בת הזוג של", אין להן שום בעיה לבלות שעות ארוכות האחת עם השנייה פלוס הילדים של מלכת היופי במיל' עם אייל - ליאם ואלין גולן, ותוספת של הבויפרנד המפורסם של אילנית, אלירז שדה. הלם? קצת תרבות!


זה קרה אתמול (שלישי) כשהחבורה העליזה, מינוס החוט המסלסל, סליחה, המקשר בין כולם (אייל, כמובן) הגיעה לבלות בצילומי טקס "נבחרי הילדים" של ערוץ הילדים לשנת 2016. האווירה? שובבה במיוחד, כשכל האמנים האהובים על הדור הצעיר בארץ מבלים מאחורי הקלעים, בין נאמבר מוזיקלי לפרס מרגש.מתה על האהובים שלה. אילנית לוי עם אלירז שדה ואילן גולןכמה אהבה. אילנית עם אלין וליאם גולן"מאמי, את יודעת לקרוא מהפרומטר?". לוי ורוסלנה רודינה
פאן להם. לוי, ושדה

אז מתברר שלוי את רודינה, לא רק אמרו שלום מנומס האחת לשנייה (חיבוק ונשיקה? תרגיעו עם הפנטזיות), אלא גם סייעו זו לזו לקרוא את הטקסטים שאותן הקריאו כשעלו לבמה. איתן, נהנו מאחורי הקלעים במועדון התל אביבי שבו הכל צולם חביבי הקהל הצעיר: אליאנה תדהר, תובל שפיר, עודד פז, שירן סנדל, דניאל גד ודניאל מורשת, שמכירים את הקהל של ערוץ הילדים, אבל גם הזמרת נועה קירל עם החבר המדגמן, מלכת השושנים עדן בן זקן והזמיר אליעד נחום. 


תמונה עם גוד'וקאאאא. אילנית לוי והילדים עם אורי ששוןגם טילטיל רוצה לחוש אלוףמלכת ילדים. עדן בן זקן
המלכה האמיתית במקום האמיתי. אליאנה תדהרעודד פז לבוש היטב

אל האיוונט הנוצץ, הגיעו גם המנחה קורין גדעון שפגשה במקום את לירון ויצמן הוותיקה, לי בירן, השחקנית נלי תגר, יוצאי "הישרדות" לירון רביבו וטילטיל שהתרגש להתגמד אל מול האלוף אורי ששון, האיט גירלז קים אקאפי ואדל בספלוב, ירדן הראל, עומר דרור, אדיר מילר עם הפמילייה ועוד שלל איידולים צעירים יותר ופחות. 


סקרנים לראות מה הלך על הבמה? כי בטקס המושקע במיוחד השנה, תוכלו לצפות ביום רביעי ה-5 באוקטובר, בשעה 15:25 בערוץ הילדים.


"אחי, אפשר חתימה אחר כך?"
קילרים. נועה קירל והחבר ברק שמיר
היי גירלז. קים אקאפי ואדל בספלוב
נלי תגר צבעונית
אדיר מילר הביא איתו את כל המשפחה, כמעט
גלאם. שירן סנדל
טום באום בפוזה הקבועה
לירון רביבו מאדימה
מוגזמת. קורין גדעון