דניאל אביסריס, המודחת הראשונה של הישרדות מנצלת את דקת התהילה שלה שמתחילה ונגמרת עם סיום כתיבת האייטם הבא. אמש התקבצו השורדים החדשים שיעטרו את המסכים שלכם בחודשים הקרובים, כדי לחגוג את השקת העונה השמינית ולצפות יחדיו בפרק הראשון במסעדת הפריים ברמת החייל בתל אביב.

מדובר כולה באירוע הקרנה של המתמודדים ודניאל אביסריס שהודחה כבר בפרק הראשון הגיעה לבושה כמו כלה ביום הגדול בחייה. אז אחרי כל המאמץ , הנסיעה לפליפינים והדחה כבר ביום השני לצילומים, וההשקעה בשמלת כלולות לערב השקת העונה שנערך אמש, ניתן לה ליהנות מהספק וסיפקנו לה את הבמה לדקת התהילה האחרונה שלה.
תגידו היי וביי. דניאל אביסריס (צילום: אור גפן)
עוד נצפו כל השורדים של העונה שלהבדיל מתזונה רוויה בקוקוסים על האי הפעם הם פתחו שולחן כיד המלך. נצפו הזוג הטרי מהאי אמן הביטבוקס שגיא ברייטנר ומעיין אדם הדוברת בדימוס של מירי רגב אבל תמונה משותפת לא התקבלה, אלא כזו של ברייטנר שנצפה קרוב למיכל פוקס, הדוגמנית העולה בר זומר, מנחה התוכנית גיא זוארץ עם אשתו המהממת יעל בר זוהר, רז ניסים כהן הנרקסיסט שהלך עם המשחק עד הסוף הסיר חולצה ושלף קוביות מול הפפראצי, כאילו לא יהיה לנו מספיק מזה על המסך, ושאר המתמודדים שאת שמותיהם עדיין לא הספקנו לקלוט.
מיכל פוקס, רז ניסים כהן וענבר פיניאבסקי בסון
נתי שדה
מסגנאו מנגיסטו וטניטה פבר
כן, הוא אח של. אלון ששון
עדי ברגר
מה המצב? שגיא ברייטנר ומיכל פוקס
יוסי בובליל
תתחילו לשנן. בר זומר
יעל בר זוהר וגיא זוארץ
מעיין אדם ואמיר פחר
ורד ספיבק
ביטבוקס