בזמן שאייל גולן, בן הזוג לשעבר של רוסלנה רודינה טס שוב לחופשת גברים באתר נופש יוקרתי בקפריסין, ולא התבייש לא להחסיר שם אירוע או חגיגה, כשתיעד הכל בסטורי שלו באינסטגרם בתמונות שכללו הרבה אלכוהול, ים, אוכל, מסיבות, וכן גם נשים יפות, גם היא החליטה להוציא לו את העיניים ולגרום לו קצת לקנא.
 

A post shared by eyalgolan1 (@eyalgolan1) on


מסתבר שהפרידה של השניים עושה רק טוב לשני הצדדים, כי בעוד שגולן חוגג את החיים מחדש, גם רודינה לא נשארת חייבת ומעלה תמונות מגרות מחופשה משפחתית יחד עם הבן יאן ואמא שלה בכינרת. מי שדפדף בין התמונות בסטורי של רודינה, זכה למצוא שוב תמונה של הדוגמנית עם בחור צעיר תכול עיניים, יש לומר אף חתיך.


זו לא הפעם הראשונה שהשניים חולקים תמונה משותפת ברשתות החברתיות, אבל לא ראינו אחת כזו במהלך הזוגיות של רודינה עם גולן. תחילה היה חשש שמדובר ברומן חדש אבל אם הוא היה המאהב החדש שלה היא לא הייתה מעלה איתו תמונה ישר על ההתחלה, ובטח לא מצרפת אותו מיד לחופשה משפחתית עם בנה הקטן. אז מה בכל זאת הוא עושה שם? לא כל כך ברור, אבל הבחור, אליעז שושן שחקן כדורגל מחדרה הוא חבר ילדות של רודינה, כך נטען מפי הסוכנת שלה, הוא תמיד היה בקשר איתה כידיד וזהו...בינתיים?