אחרי שעמלה רבות על עיצוב הדירה החדשה שלה ברחובות ואף הציגה את העיצוב והמוצרים החדשים שרכשה ברשתות החברתיות, רוסלנה רודינה שוב עוברת דירה ועיר ומתרחקת מזיכרונות האקס. רגע אחרי שכבר פרקה את כל הארגזים והתמקמה יחד עם בנה יאן גולן במאי האחרון בדירה השכורה ברחובות סמוך לביתו של האקס אייל גולן, רודינה שוב אורזת את התכולה ועוברת לדירתה הישנה. הדוגמנית המצליחה תעבור בקרוב, יחד עם בנה, לדירה הקודמת שלה ברמת גן שממוקמת ברחוב ראשי בעיר.

השכנים נאים עבור הדוגמנית כי היא תתגורר בשכנות לקולגה שלה מימי הישרדות, מלכת היופי במיל' והשורדת בדימוס טיטי איינאו. רודינה תשוב לאותה דירה ששימשה אותה למגורים בפרידות מגולן ובתקופות בהם עבדה מדי יום במרכז. אין עיתוי טוב יותר מלפתוח את השנה חדשה, עם התחלות חדשות בבית חדש. כזכור, גולן רצה שבנם המשותף יגור קרוב אליו כך שיוכל לגדול בסמוך לשאר אחיו, דבר שכנראה כבר לא יקרה בקרוב. בעקבות המעבר, מתחיל להתנהל הליך משפטי בין השניים כאשר רוסלנה מחליטה לעזוב את עיר הולדתו של יאן וגורמת לו להתרחק מהחברים והמשפחה".


שנה חדשה, התחלה חדשה בדירה מוכרת. רוסלנה רודינה(צילום: רפי דלויה)

אם גם אתם חלק מ- 472 אלף העוקבים שלה ברשת, תוכלו לראות שבימים אלו ממש גם יאן הקטן עוזר לאמא לארוז את הפקלאות לקראת המעבר ומשתעשע לו בין הארגזים. עד שיעברו השניים, תאחלו הרבה בהצלחה לבן במשותף של רודינה וגולן שהיום נמצא ביומו הראשון בגן החדש. ועוד מילה אחרונה על אמא רוסלנה, היא לא רק דוגמנית מצליחה ואשת קריירה ממולחת, היא גם בשלנית שחבל על הזמן וגורמת לנו להזיל ריר על המטעמים שהיא מכינה בבית...

אורזים את הדירה לרחובות לטובת רמת גן (צילום: אינסטגרם)

מקורב לזמר מסר: "רוסלנה מנסה להרחיק את יאן מאבא שלו, מאחיו, מהמשפחה החמה, מהחברים שלו ומהמקום בו גדל, והחליטה ביום בהיר אחד על דעת עצמה לחזור לרמת גן ולעזוב את רחובות, העיר בה גדל יאן. היא משתמשת בילד בשביל לסגור חשבון עם אייל. אייל לא ייתן לזה לקרות. הוא אבא מסור שרוצה להיות בסביבת הילד שלו. אייל פנה לבית המשפט".

איזו בשלנית!!!! רוסלנה גורמת לנו להזיל ריר...(צילום: אינסטגרם)

עוזבים את רחובות. רוסלנה ויאן (צילום: אינסטגרם)

אחלה שכנה. טיטי איינאו (צילום: שוקה כהן)

יאן גולן ביום הראשון בגן (צילום: אינסטגרם)