במקום הראשון מככב הסכסוך של צמד האקסים רוסלנה רודינה ואייל גולן שפתח לנו את השנה החדשה והפך להיות הנושא הכי חם במדורי הבידור והגיע עד לכותלי בית המשפט. השניים כאמור נפרדו בקול תרועה גדול במרץ האחרון, כעת רודינה עוזבת את רחובות והליך משפטי החל להתקיים בעניין.

אייל ורוסלנה בימים טובים יותר. מקווים שהשנה החדשה תחייך אליהם. (צילום: אינסטגרם)


 
במקום השני והצמוד שרת התרבות והספורט, מירי רגב נגד הסרט "פוקסטרוט" ונגד השחקן ליאור אשכנזי "מבאיש את שמו הטוב של צה"ל, בושה וחרפה ביזוי סמלי המדינה. " קראה רגב, על ליאור אשכנזי אמרה :"הגרבוז של האשכנזים" אשכנזי מנגד לא נותר חייב ואמר על רגב: "אם השרה הייתה קוראת צ'כוב אולי היא הייתה יודעת מה זה אלגוריה".

בשם השמלה, תעשי איתו סולחה. מירי רגב (צילום: אלי סבתי)

במקום השלישי ערוץ עשר נגד גיא לרר מגיש צינור לילה שעזב את הערוץ אחרי 12 שנות שידור לטובת זכיינית רשת להגשת תוכנית חדשה. ברקע לתחילת המאבק המשפטי שמתנהל כעת בין ערוץ עשר לגיא לרר סביב שאלת הבעלות על עמוד הפייסבוק של צינור שמונה מאות אלפי עוקבים.
ויכוח על 800 אלף עוקבים. גיא לרר. (צילום: פלאש 90)


במקום הרביעי כוכבת ההשקות ליהיא גרינר שפתחה מבלי להתכוון חזית עם האוכלוסייה השמנה כשאמרה בראיון "להיות שמנה זה הפרעת אכילה". החזית התרחבה כשגרינר מצאה עצמה בעיצומו של עימות עם מנחת "אנשים" קורין גדעון שתקפה אותה בשידור.


"להיות שמנה זאת הפרעת אכילה". ליהי גרינר. (צילום: אור גפן)
במקום החמישי כוכבות האח הגדול כל אחת בעונתה, טל גלבוע נגד עינב בובליל מה שאמור היה להיות עוד פרק משעשע ב"אימהות מחליפות" הפך לקאט פייט מלוכלך ברשתות. אחרי הביקורת הקשה שהעבירה בובליל על ביתה של גלבוע, לוחמת הצדק למען זכויות בעלי החיים לא נותרה חייבת ותקפה את בובליל יחד עם בן זוגה בכל הרשתות החברתיות.
קרב חתולות עם טל גלבוע. עינב בובליל. (צילום: יח"צ)


במקום השישי רון נשר נגד העם. כתב אישום חמור הוגש נגד הראפר רון נשר, לאחר שפרסם סרטון בו הוא תוקף את חברת הכנסת חנין זועבי עם קריאות שעשויות להשמע כאלימות. שם זה לא נגמר ואחרי שהעביר ביקורת על סאבלימנאל פתח חזית עם סטטיק ובן אל והעביר ביקורת חריפה על הסינגל האחרון שלהם טודו בום.
אצלם הכל בסדר. עם או בלי ביקורת. סטטיק ובן אל (צילום: משה נחומוביץ', יח"צ)