העונה האחרונה של הישרדות כבר מזמן מאחורינו , אבל השורדים מתקשים להמשיך הלאה וממשיכים לנהל מלחמות גם אחרי שהוכתרה השורדת האחרונה ענבר פיניאבסקי. העיתונאי ופרשן הספורט רז זהבי, שכבר פתח חזית מול שגיא ברייטנר, נתקל באחד הראיונות שהעניק הפיינליסט מנגיסטו בו אמר שהוא אוהב את כל המתמודדים רק לא את זהבי. זהבי שבטוח שמנגיסטו הגיע לגמר בזכותו, לא נותר אדיש והחליט להשיב מלחמה בפוסט ארוך ברשת החברתית.

"חג שמח לעוד מתמודד מהישרדות שרוצה לתפוס כותרות ולהתפרסם על הגב שלי" "מנגיסטו, אחד מהמתמודדים בהישרדות ביקש לשים דגש בראיון על כך שהוא אוהב את כל המתמודדים ורק לא את רז זהבי. הכל מתוך מחשבה שאם הוא לא יזכיר ויכפיש את רז זהבי הראיון לא יהיה מספיק מרתק ומעניין. אני משוכנע שההכפשה שלי היא על רקע אישי בלבד ונובעת בשורה התחתונה רק מכישלונו של מנגיסטו בגמר, העובדה שמתוך שמונה מושבעים הוא לא קיבל אף קול והדומיננטיות שלי בוילת המושבעים. מהסיבות הללו הוא בחר להוציא עלי את תסכולו האישי. והרי הכותרת ועיקרה תחילה: אני הייתי זה שהחזיר אותו למשחק על חשבון ורד. אם לא החלטה שלי אפילו ב״אצבעוני״ לא היו מראיינים היום את הבחור. אבל כפוי הטובה הזה לא הבין שבזכות החלטה שלי עוד נותרה לו גאווה במשחק ומעדיף להשתלח ולקשקש בתקשורת.לא נשאר חייב. רז זהבי (צילום: אוהד רומנו)
עוד הוסיף ואמר: "אני מאושר שענבר זכתה, על המשחק והיבטיו השונים אני מוכן להתעמת להתווכח להתפלמס ולפרשן בכיף. כל כך הרבה פעמים מצאתי את עצמי שוקל כל מילה תקשורתית על חלק מהמתמודדים שהיו איתי בהישרדות. בהקשר זה אבל רק בהקשר זה אני מעדיף לשמור בכח דברים בבטן. אבל באמת שכבר נמאס לי מכל אלו שמסתובבים זחוחים בשמש עם חמאה שמרוחה להם על הראש".

תגובתו של מנגיסטו לדבריו של זהבי: " שיהיו לו חיים טובים".
עונה עם אקשן שלא נגמר. הישרדות איי פלאוון. (צילום: אוהד רומנו)

מנגיסטו ברגע מאושר עם הפיינליסטיות מעיין אדם וענבר פיאנייבסקי (צילום: מיכה לובטון)
 
זהבי והזוכה הגדולה, ענבר פינאבסקי (צילום: אבשלום שושני)