מעריצים רבים חיכו לרגע בו תהיה להם נקודת מפגש כלשהי עם הזמר אייל גולן ואמש זה סוף סוף קרה כשהוא חגג את כניסתו כשותף ב"רודיאו בר" ברחובות, בר שבאופן מפתיע ולא כל כך קשור לחזות של גולן מעוצב כולו בסגנון בוקרים. צר לנו לאכזב, כי אם ציפיתם למזיגת בירה מקצועית היישר מידיו של המסלסל גולן עצמו הודיע שזה לא יקרה.
הופה הופה. אייל גולן צילום
כדי לגרום לתחושת קאובוייז אמיתית, הזמר הציב במרכזו של המקום אטרקציית רכיבה על שור זועם, דבר אותו גם המעושרת לאה שנירר לא פחדה לנסות. לכבוד ההשקה התלבש הזמר על פי קוד לבוש לרודיאו והתפאר בווסט שחור וכובע בוקרים. כמובן שגם הוא לא ויתר על האתגר ועלה אל מול צוותי התקשורת על השור בכדי להרשים בכישוריו ברכיבה סוערת.

שלל חבריו הטובים התייצבו לפרגן לזמר שהצטרף לעסקי חיי הלילה ביניהם הקולגה משה פרץ. לא ברור מה זרק פרץ לאוויר שגרם לגולן לשלוח את ידו לפני המלאך של פרץ ולהפליק לו, רגע אותו הצלם הצליח לתפוס, אבל אפשר להירגע כי אין שום דם חם בזירה הים תיכונית, ומדובר בהפלקה חיננית בין חברים טובים, כזו שנגמרה בצביטת לחי של דודות.
מה קרה פה? משה פרץ ואייל גולן
אווץ
עוד התייצבו להרים כוסית: מרינה קבישר, שבזמנים אחרים לא הייתה אהובה במיוחד על האקסית רוסלנה רודינה, עדן בן זקן והארוס שוקי ביטון, עידן יניב, ליאור נרקיס ואשתו, ירון אילן, צמד הרצים למיליון רגב הוד ואשתו הלן, נסרין קדרי, רז זהבי, חיים ושגית רביבו ועוד רבים ואחרים.
מזל שהיא גמישה. לאה שנירר
מלכת הסוסים. עדן בן זקן ואייל גולן
רצים לבוקרים. הלן ורגב הוד
מתלהבים. ליאור נרקיס, גולן וירון אילן
גם הם כאן. הזוג רביבו
מאוד מאושר לראות אותה. מרינה קבישר וגולן
יש חגיגה
לא בצד של רוס? טילטיל
השורדים. ענבר ורז זהבי
נסרין קדרי (צילום: אלוני מור)