האאוטיפיטים הססגוניים של מלך הפופ הישראלי בן אל תבורי שמוביל שינוי משמעותי בשנתיים האחרונות הפכו לגמרי להיות המרענן הרשמי של הביצה. כבר ראינו אותו בהדפסי ענק של פרחים, בעיצוב מנומר, בצבעים נשיים ססגוניים, כך שלא ממש הופתענו לראות את תבורי באווטפיט של דובים, ג'קט ורוד מבריק ונעליים ורודות באירוע השקת החנות החדשה של מעצב האופנה מעוז דהאן למותג nouveaurich בשיתוף saucony כשכל זה בהתאמה לחברה שלו.

תבורי שנמצא בתקופה לחוצה בצילומי הכוכב הבא לאירוויזיון, על במת הפסטיגל ועל במות ברחבי הארץ מצא אתנחתא קלה והתייצב עם בת הזוג שלו אורטל לפרגן למעצב שאחראי על הלוקים הנועזים אותם הוא וסטטיק לובשים. הצמד שלו לשירה נבצר מלהגיע, ולא כי הוא לא רצה אלא כי האירוע נערך בבוקר בתל אביב ובשעות הצהריים המוקדמות היו לו כבר חזרות ליד הבית בחיפה- כך שחבל על הנסיעה.
צמד חמד. בן אל תבורי ואורטל עמר (צילום: רפי דלויה?)
לא הופתענו שגילינו כי אותו מעצב אחראי גם על ההאאוטפטים הייחודיים של איתי תורג'מן, כמו גם שלא היה מפתיע כשהוא הגיע לאירוע עם מכנסיים וורודים, ואחרי שדיווחנו לכם כי תורג'מן עובר לאחרונה תהליך של התחזקות והתקרבות לדת, היה זה תורג'מן שנבחר לקבע ולברך את המזוזה במקום. עוד נראו הבדרן אסי ישראלוף, השחקן משה אשכנזי ואחרים.
מקבע מזוזות. איתי תורג'מן ומעוז דהאן
גם נמשך לורוד. אסי ישראלוף
נשאר בבית. סטטיק (צילום: אור גפן)