שניהם צעירים, שניהם יפים ומצליחים והיו רווקים יותר מדי שנים! שלוש שנים חלפו מאז עומר דרור ושלומית מלכה פירקו את החבילה ומאז שמו נקשר בלא מעט בחורות אבל אף אחת מהן לא הובילה לזוגיות יציבה. לפני מספר חודשים פצח דרור ברומן חדש עם מיכל פרס בת ה- 22 ומאז הם ניסו לשמור את העניין הרחק מעיני התקשורת, כך גם זוכת האח הגדול שי מיקה שמאז שנחשפנו אליה לא יצאה בהצרות זוגיות התחילה לצאת לאחרונה עם ניב קירל אחיה של נועה ולא הרבו להתייצב מול המצלמה.
משיקים. עומר דרור ושי מיקה (צילום|: אור גפן)
אתמול שני הזוגות החליטו שהגיע הזמן להשוויץ לכל העולם והתייצבו באירוע השקה חגיגית לסדרה "כפולה" של ערוץ kidz בכיכובה של נועה קירל. דרור, בהופעה פומבית ראשונה עם בת הזוג התייצב נבוך מול המצלמות והשיק את הזוגיות היציבה. ניכר היה כי מדובר בהופעה פומבית ראשונה, כי השניים השתדלו לשמור נגיעה וכשהתבקשו להתנשק מול עדשות המצלמה הם הסתפקו בנשיקה ידידותית על המצח, ממש רומנטיקה במיטבה. הזוג השני שמשך את תשומת הלב הם שי מיקה, במראה לוהט וחושפני שכולל ברובו גוזייה לצד החבר החדש.

עוד משך את פוקוס העדשות הרווק דין מירושניקוב שלמרות הפרידה הטרייה משירן סנדל שלח חיוכים לכל עבר ושידר עסקים כרגיל, עידו מוסרי, עופר שכטר, הצמוד של נועה קירל ברק שמיר, איתי לוי, לאה שנירר, מור חממי ואחרים.
ואי ואי. עומר דרור ומיכל פרס
הכי הרבה שחלקו אהבה
קוצי מוצי. שי מיקה וניב קירל
אל תדאגו, יש לה מכון פילאטיס. לאה שנירר
הותיקים שבחבורה. נועה קירל וברק שמיר
הבנים. דין מירושניקוב, תובל שפיר ועומר דרור
התגעגעתם? עופר שכטר