אין מצב שלא שמעתם על כל הנחושים שקמו בשישי האחרון מוקדם בבוקר, כדי לצלוח את העיר תל אביב בריצה, במרתון תל אביב שנערך בפעם העשירית! הביצה מתחלקת לכמה סוגים, הראשונה הראויה להערצה, אלה שחיים ונושמים ספורט, שעומלים ימים ושעות בכדי לשמור על פיגורה לוהטת ובריאות איתנה ואשכרה רצו, שם מככבים שמות כמו אנה ארונוב שעברה את המרתון הראשון שלה למרות הפציעה ברגל, איתי תורג'מן שרץ 21 ק"מ כמו גם רון שחר, מאיה ורטהיימר שפגשה בסוף המסלול את בעלה, סגן ראש העיר אסף זמיר, לאה שנירר, נדב אבוקסיס וג'קי אזולאי.

לעומתם, הקבוצה השנייה הם המפורסמים ששואפים להיות יום אחד ספורטיביים, והם מרגישים ספורטאים בנשמה לכן לוקחים חלק באירועי השקות עם אלמנט ספורטיבי, בקבוצה הנ"ל נמנים כל המפורסמים שוויתרו מראש על הריצה והתייצבו בשישי האחרון היישר במתחם ה-VIP המפנק של ענקית הספורט adidas ובלסו משלל המנות שהוגשו במתחם בני הדייג, ובמתחם חצר גולדמן.
רומנטי. מאיה ורטהיימר ואסף זמיר (צילום: אביב חופי)
היחידה שרצה מרתון. אנה ארונוב
צא לדרך! רון שחר
ביניהם לירן כוהנר שעלתה על טיץ צמוד וגופיית ספורט למרות שלא השתתפה במירוץ עם בעלה גיא גיאור המיוזע, עברי לידר, שלום מיכאלשווילי, צביקה הדר, מגי אזרזר, נטלי דדון שני כהן, עומר דרור והחברה מיכל פרס, ישראל אטיאס, טום באום מאור זגורי, אגם בוחבוט ואחרים. ואיפה אתם הייתם?
נשיקות. חן אמסלם ומאיה ורטהיימר
אישה תומכת. לירן כוהנר וגיא גיאור
לא רצה. ירדן הראל
התלבשו לפוזה. עברי לידר וטום באום
שנה הבאה במרתון? איתי תורג'מן
ניצחון? נטלי דדון
לא רץ, רוכב! שלום מיכאלשווילי
היה מוכן עם התחזית. דני רופ
מצד לצד. אגם בוחבוט
לאה שנירר וג'קי אזולאי