הישרדות VIP יצאה לדרך, ואתמול בשעות אחר הצוהריים התייצבו כל כוכבי העונה החדשה בשדה התעופה בן גוריון בדרך לאי בודד בפיליפינים לשהות ממשוכת בת חודשיים. בשדה פגשנו את המפורסמים המחוייכים רגע לפני שיעלו על בגדי ים, חיוך שיעלם דיי מהר כשהם יככבו עם בטן ריקה על המסך בתנאים לא תנאים ואת המנחה גיא זוארץ שפחות היה שמח.

פגשנו את ליהיא גרינר הותירה את שני ילדיה בבית עם בעלה, את אסף אשתר, שדרן הרדיו דרור רפאל, את מי שתשמש דוגמנית הבית של האי ותככב בבקיני קטנטן, הרצה למיליון בדימוס אלכסה דול שהגיעה באיחור אופנתי במיוחד, מי שעבד כאב הבית במעון של ראש הממשלה מני נפתלי, מגישת הטלויזיה עינת ארליך, כדורגלן העבר ג'ובאני רוסו, מלכת היופי במיל' רותם רבי, כוכבת פאודה שמצאה עצמה בסכסוך מתוקשר עם מיכל אנסקי לינה מנסור, זוכת העונה הראשונה בהישרדות נעמה קסרי, דוגמנית הנשק אורין ג'ולי, כוכב הרשת מישל טרוני, מאמנת הכושר אירה דולפין, את שמחה גאוטה בתו ח"כ לשעבר יגאל גאוטה מש"ס.
"אני באה!" ליהיא גרינר
מה עם אבנר נתניהו? אורין ג'ולי
תקטוף שוב את המקום הראשון? נעמה קסרי
את החבורה העליזה נפגוש שוב בעוד חודשיים כשהם יחזרו לארץ אך בינתיים, מי שפחות שמחה מהפרידה היא יעל בר זוהר שליוותה את בעלה, מנחה התוכנית גיא זוארץ ונפרדו בדמעות, לא לפני שבילו יחד את היום והתפנקו רגע לפני הטיסה אצל המטפלת פולה בליק. השניים הקדישו זה לזו פוסטים מרגשים וכתבו: "עוד פעם זה קורה... והנה אנחנו שוב ברגע הזה.. פרידה. שוב אתה נוסע לעבוד...בקצה השני של העולם ולי ולילדים נשאר להתגעגע ולאהוב אותך מרחוק.. אז צא לדרך יפה שלי ותעשה חייל:) אוהבת אותך ואיתך כל הזמן גם מרחוק.


גם גיא העלה פוסט וכתב: "אוי פרידות, לא הופכות קלות עם הזמן אבל גורמות לך ברגע להעריך ולרצות לחבק חזק את מה שיש לך, ויש לי תודה לאל. את הטובה ביותר"
 

A post shared by Guy Zu-Aretz (@guyzu_aretz) on

כככ
תעשה כושר על האי. אירה דולפין
אסף אשתר
מעניין מה הוא חושב על המקורבת לנתניהו. מני נפתלי
יתגעגעו ברדיו. דרור רפאל
מאחרת אופנתית. אלכסה דול
חולה על כדורגל (וריאליטי). ג'ובאני רוסו
מלכת היופי. רותם רבי
השאיר את אלכס לבד. ג'וזי זירה
עינת ארליך
מתפנק רגע לפני הטיסה. גיא זוארץ ופולה