מאז שחשפה את גופה העירום מתחת למעיל של קסטרו בקמפיין המיתולוגי לצד ליאור מילר, יעל אבקסיס תמיד תישאר בזכרוננו כסמל לנשיות ועוצמה. אמש, השיקה אבקסיס שפועלת כבר שנים למען נשים נפגעות אלימות שיתוף פעולה עם הסופרת ענת לב אדלר ורשת גולף שהחלה לאחרונה למכור חולצות עם הכיתוב stop והן הזמינו נשים משפיעות לקחת חלק בפעילות עם המסר "בואו נעצור את זה ביחד".

על הדרך במפגש שנערך בביתה של השפית והסופרת שימרית הלל מהמטבח המנצח, סיפרה אבקסיס שהיא מקבלת לא מעט הצעות מפוליטיקאים לקראת הבחירות באפריל אך לכולן היא סירבה ודאגה לבקר את בני גנץ על כך שאין לו אף אישה באג'נדה הפוליטית שלו.
יעל אבקסיס ואופירה אסייג (צילומים: רפי דלויה)
שלל נשים משפיעות וחזקות התייצבו ונרתמו: בינהן אורנה דץ, אופירה אסייג, יעל גולדמן, משי ונועם קליינשטיין הבנות של ריטה ורמי עם דודתן לירז צ'רכי, ג'ני צ'רוואני, סנדרה רינגלר, טהוניה רובל, לירז אסייג ואחרות. אבקסיס אשר התרגשה והודתה לכל הנשים שהגיעו אמרה: "התעוררתי היום והרגשתי תהום. בחודשים האחרונים נשים רבות מתקשרות ומבקשות עזרה. נחשפנו לסיפורים קשים מאד. האשה נושאת נטל עצום ואם אין לנו אחת את השנייה, אם אין לנו חיבוק של הזדהות, אז אין תכלית לחיים האלה. אישה שמצילה את עצמה, מצילה אותנו".
ריטה מפסידה! משי ונועם קליינשטיין, דיאנה, לירז צ'רכי
ג'ני צ'רוואני, אורנה דץ וטהוניה רובל