לא, ממש לא מדובר בחום של חודשי הקיץ שגורם לכם להזות, אלה באמת טיטי איינאו והאקס הטרי שלה, ישראל אור, מבלים יחד בסוף השבוע האחרון. רגע, אחרי שבילו יחד חודשים צמודים, נפרדו, שבו להיות בקשר, ואז נפרדו... וחזרו כדי להיפרד, השניים האלה שוב יחד? כי זה מתחיל להרגיש כמו עוד פרק של "צעירים חסרי מנוח", גרסת המזרח התיכון.

מלכת היופי במיל' והשורדת הלוהטת, נפרדה לפני כמה שבועות מאיש העסקים והיהלומן הפרטי שלה, אחרי כמעט שנה דביקה יחדיו. למרות פרדת הכוחות הרומנטית, אור ערך לאיינאו אור מסיבת הפתעה מושקעת ליום הולדתה (עליה קראתם לראשונה כאן ב-TMI. הכי נשמות טהורות), כך שהשניים חזרו אחד לזרועותיה של השנייה, כדי להחליט ימים ספורים אחר כך שבסוף פחות מתאים להם. אבל בצהרי יום שישי האחרון, השניים נקלטו בעדשת גולש אמיץ כשהם מסתודדים בגלידרייה על חוף הים של תל אביב, זה עם זו, צמודים בהחלט, הכי זוגיים. מה?!מאמי, את רוצה ללקק את התות? טיטי איינאו וישראל אור מבלים
"רגע, שאלך על פיסטוק או חלבה אקזוטית?". אור בוחן
"מה פרסמת באינסטוש? ביקיני?"אז היא נראית די... מושעממת לא? טיטי מסתמסת

האם מדובר בשני חובבי מתוק, או שהם למעשה מבשלים קאמבק - כי אין דבר רומנטי יותר מגלידה משותפת לשניים. מקורבים לאיינאו מכחישים קאמבק של "נעמי קמפבל הישראלית" והמעושר שלה, אלא טוענים שטיטי וישראל פשוט נותרו בקשרי ידידות קרובה. "הם לא חזרו אחד לשנייה וגם לא יחזרו", העידו יודעי דבר. כנראה שמדובר בעוד מקרה 'רז ואלכסה', שממשיכים לשמור על קשר ולהיפגש למרות שפירקו את החבילה לא מזמן. 


טיטי איינאו, זוג או פרט?
"אין תגובה".
 

"נו, הגיע הזמן שיתייחס רק אלי ולא רק למוכרת הגלידה!". טיטי
בוחר לה תוספות. טיטי איינאו