תדמיינו מקבץ של כוכבות ראליטי לסוגיו במקום אחד- מהאח הגדול, למירוץ למיליון, להישרדות ועוד, שכיום הן דוגמניות נודעות או אושיות שצלחו את דקות התהילה, כולן בבגד ים לוהט מתפנקות במסאג'ים ומשתכשכות בבריכה אחת, האם היום הזה עבר בשלום?

תאמינו או לא, אבל לא נרשמה אף מריבה או שליפת ציפורניים, ואפילו היה פרגון הדדי וחיבוקים. כוכבות הראליטי השתתפו במסיבת בריכה להשקת VENUS NOW 2017 מבית ג'ילט שנערך במלון אלכסנדר בתל אביב. דנית גרינברג שחשפה בפרק האחרון ב"זוג המנצח" שהיא מפחדת מבריכה או ים, הצליחה להתגבר על פחדיה וצללה למים כמו גדולה ובין התמונות המבוהלות יצאו גם כמה יפות, יוליה פלוטקין שוב מראה לנו מהו הזן המיוחד ממנו נוצרה והפתיעה כשהתייצבה שבועיים בלבד אחרי לידה, מבלי שום סימנים מזהים להריון או לבטן שהייתה, עם שתי רגליים דקיקות ובטן שטוחה.
פאן אין דה סאן. דנית גרינברג (צילום: אמיר מאירי)
צולחת את המים. (צילום: ינון גל און)

כיף להן! נטלי דדון, דנית גרינברג, אלכסה דול ודנה זרמון
מתפנקות. דנה זרמון ויוליה פלוטקין


בלטה במיוחד ליהיא גרינר עדיין בנושא החם של משקל ודימוי, שטענה בפני המצלמה כי "השומן עדיין באופנה", וזכתה לתמיכה גורפת מצד החברות על הראיון עם קורין גדעון וכולן ללא יוצא מן הכלל ניצלו את הבמה להעביר ביקורת קשה על ההתנהלות של גדעון. עוד נראו לוהטות וחטובות דנה זרמון, קסניה טרנטול, אלכסה דול ונטלי דדון. אז קבלו הצצה מיוחדת, ליום כיף מפנק מלא בגדי ים ובנות יפות.
רוצים להתחלף איתה נכון? טיטי איינאו
רבע עוף, בקטע טוב! ליהיא גרינר
אל האופק. איינאו ואלכסה דול
החיים הטובים
מה עם אוכל? אלכסה דוללידה? מתי?
מתחת למים, עם המשקפיים (צילום: ינון גל-און)
מקצועיות לשמה


נטלי דדון וליהיא גרינר (צילום: שוקה כהן)