עולם הבידור המקומי נחלק בערב יום חמישי האחרון לשניים: מצד אחד, בר רפאלי בילתה בהתאוששות אחרי הלידה שעברה בבית החולים בתל אביב, יחד עם בני משפחתה והבייבי ליב עזרא. מצד שני, בערך כל שאר הכוכבים של תעשיית השואוביז הישראלית, נהרו באותה שעה לעבר פארק הירקון - רק כדי לבחון מקרוב את הזמרת האוסטרלית המרגשת סיה, שהרימה עשרות אלפי מעריצים בעיר הגדולה. אבל באמת כולם.

אל המופע של סיה, בהפקת חברת Tandi Productions של איתי גלו וטל שרף, הגיעו דוגמניות, זמרים, שחקנים, כוכבי נוער, מנחים, הורים, ילדים, כלומר בערך כל מי שחובב מוזיקה, שנדלירים, ריגושים זולים ומוכר (אפילו קצת) בביצת הבידור. נעדרו: כוכבני ריאליטי. בכל זאת, באירוע שאליו מגיעים ריטה, אסתי גינזבורג או יהודה לוי יחד עם שלומית מלכה, חייב להיות איכותי!


הכי אלייב. ריטה (צילום: אור גפן, רפי דלויה  ואביב חופי)
משונדלרים. שירי מימון ובעלהריגושים זולים. עברי לידראש פוגשת גזולין! אסתי גינזבורג


במתחם ה-VIP, בו נהנו המוזמנים מאלכוהול פלוס טעימות מזון של השף טל חובש מקייטרינג "פילפל", בילו שלל אנשים. מוכנים? קחו אוויר כי היו שם דוגמניות בהן טיטי איינאו, שירלי בוגנים ושביט ויזל. אלה פגשו גברברים כמו אברהם טל, אסי עזר יחד עם בעלו אלברט, צביקה הדר עם משפחתו, עברי לידר, רן דנקר ועדי הימלבלוי עם בעלה.


לב אלסטי. מירי בוהדנה מנשקת
מקבלת רק דיימונדז. תודה!זכוכית שבורה? רן דנקר
מוב יור באדי. דנה פרידר
לבושים בשחור. אסי עזר עם אלברט

דנה פרידר הגיעה לפארק סינגל, בעוד ששירי מימון הביאה את בעלה יוני, דנה זרמון פיזזה עם ארוסה ומירי בוהדנה נראתה מיודדת עם השף חיים כהן. זה לא נגמר, כי בהופעה הזיעו ילד גם עומר דרור, ירדן הראל, הזמרת הצעירה עדי ביטי, מלי לוי פלוס שמעון גרשון. לצדם במתחם הגולדן רינג, נענעו את הישבן אנה ארונוב, ג'ני צ'רוואני ואנחל בונני, ג'וליה לוי בוקן, פאולינה אלברשטיין, מגי אזרזר, גפן ברקאי ותובל שפיר עם החברה. מרגש? מאוד.


שי וולף. אנה ארונוב
ווילד וואן. מלי לוי
מחפש טיטניום. יהודה לוי ושלומית מלכה
עומר דרור
תובל שפיר והחברה
עדי הימלבלוי
ירדן הראל
שירלי בוגנים
עדי ביטי
מגי אזרזר
טיטי איינאו
אנחל בונני
דנה זרמון וארוסה
ג'ני צ'רוואני
אברהם טל
שביט ויזל