כוכבי ביצת הבידור המקומית, אם היה רק מקום אחד להיות בו (בתוך גבולות ישראל) בערב יום חמישי האחרון - מדובר כמובן במתחם האירועים שבו נערכה החתונה של השף אביב משה. הבשלן החביב על כמה מהאנשים המפורסמים ביותר בארץ, נישא בסוף השבוע לבחירת לבו, מאיה גיגי בת ה-36, בטקס מרגש שנערך בשעת השקיעה במתחם האירועים "אל ים" בפולג שבנתניה. טעים? אתם לא יודעים עד כמה!

מברוקוש. אביב משה ומאיה גיגי (צילום: ניר פקין)
הגיעו לברך. יחד. מאור זגורי וחן אמסלם


בעוד שגיגי אמרה "איי דו" בפעם השנייה בחייה (הפעם הקודמת היתה עם כדורגלן העבר אסי דומב), עבור משה בן ה-42 זו היתה הפעם הראשונה, שבה הוא מתאחד עם האישה של חייו מול לא פחות מ-800 אורחים, בהם אנשי עסקים, מומחי קולינריה ובני משפחה. המוזמנים נהנו מאווירה טרופית, הופעה של הזמיר שלומי סרנגה ופרצופים כמו חן אמסלם עם מאור זגורי, ישראל אטיאס, אנחל בונני ושירלי בוגנים, בין מוזמני האיוונט.


מעונב. אנחל בונניממשוקפים באפלה. יעל גולדמן ואורי פפרשיק ומחשוף. שירלי בוגנים עם בעלה לירן סרוקאמרתם מחשוף? אמרתם ישראל אטיאס
על המזון, הופקדו השף המתחתן עם השף טל חובש, הבעלים של קייטרינג "פלפל פרודקשן" - שבנה את תפריט החתונה, בעוד שאת הזוג חיתן הרב איידלס, הרב של אביב שמלווה אותו במהלך חייו. בין שלל המוזמנים בלט גם "אבא של", רפי רפאלי, שנתפס כשהוא כותב את ההמחאה שנתן במתנה לשף והגיע יחד עם חברה הטוב של בתו לשעבר, נדב שצר. פאן.

תראו מי הגיע! רפי רפאלי מחבק

רפאלי רושם שיק!
רפאלי משלשל לכספתוזה כבר החבר הכי טוב לשעבר של הבת שלו!

עוד מוזמנים? כי אל החגיגה של משה וגיגי הגיעו גם יעל גולדמן ואורי פפר, שלי גפני עם בעלה, לירון ויצמן, סנדרה רינגלר והשף שגב משה, הדוגמנית שירז טל עם בן הזוג, אשפי היח"צ רני והילה רהב, ליאור נרקיס, חובבי הכדורגל ברק יצחקי ולירן שטראובר, לאה שנירר, הסטייליסטית ליאת אשורי, השף ישראל אהרוני והפרשן הצבאי אלון בן דוד. נוצץ? בתיאבון.


אלון בן דוד מחויך
סנדרה רינגלר ושגב משה טועמים
לאה וצחי שנירר מכבדים
מלי לוי ושמעון גרשון צועדים
שלומי סרנגה מזמר
מהפכה של שמחה. ליאור נרקיס
רני והילה רהב מבריקים
שלי גפני צמודה לקאירי שלה
לירון ויצמן הלכה על הפרנז'ים
ברק יצחקי גולסטאר
היי מיסטר די ג'יי. אהרוני
זוכרים? פותנה ג'אבר
ליאת אשורי ואסי נקדאי מלכי שיק
תכולה. שירז טל
מאור, אל תנטשני. זגורי ואמסלם
ליקוקים. אביב משה ומאיה גיג