כשאתם מדמיינים את חיי הנישואים, אתם בטח חושבים על ארוחות ערב מול מסך הטלוויזיה, הורים מציקים וקניות בסופרמרקט? נוצץ פחות, אלא אם אתם בראד ואנג'לינה, או מינימום דורון מטלון. רק שבוע וחצי אחריה שנישאה לבחיר לבה אופיר דבש, יוצאת "המשימה: אמזונס" עוד לא מתעופפת שחופשה שכולה דבש מתוק - אז למה שלא תרים באירועים מתוקשרים?
 

מטלון הנשואה, הגיעה אמש (שלישי) לאירוע ההתרמה השנתי של עמותת 'חום' למען ילדים רעבים - שמארגנים כמדי שנה נשיאת העמותה ג'ודי שלום ניר מוזס וניסים משעל שהוא יו"ר העמותה. מלבד הופעות של גידי גוב, דני סנדרסון, אפרים שמיר, אלון אלוארצ'יק ומזי כהן על הבמה, הזוג הנשוי נהנו מהפלאשים שתיעדו אותם מגיעים לחגוג למטרות צדקה.


כלה והילולה. דורון מטלון (צילום: רפי דלויה)המארגנים. ג'ודי שלום ניר מוזס וניסים משעלמאסטרו צביקה פיקמופיעים בהתנדבות. גידי גוב ודני סנדרסון (צילום:איציק בירן)

בין הנוכחים באירוע למטרה חשובה, בילו גם מוזיקאים כמו זאב נחמה צביקה פיק, משה דץ, ננסי ברנדס וליאור דיין שהגיע עם אשתו רוני. אבל לא חשבתם שיוצאי ריאליטי יוותרו על האוכל שהגיש במקום הקייטרינג "פלפל", נכון? כי אל האיוונט הגיעו גם הצמד החדש אילן אוספליק עם מונדה קנצפולסקי, שיכלו לפגוש במקום את הכתבת מירי מיכאלי, שולה זקן, סילבן שלום ושלל אנשי עסקים ופוליטיקה. פאן.


זאב נחמה והדרינק
ליאור דיין בזוגי זוג
נציגה מהניכר. מירי מיכאלי
משה דץ הבלץ בשחור
המאחרים. סילבן שלום וג'ודי
שרון אילון בגלבייה
נתן שואו. גידי גוב